Zenkowi Martyniukowi puściły nerwy. Prawda jest druzgocąca

Zenkowi Martyniukowi puściły nerwy. Prawda jest druzgocąca Źródło: youtube/Wąsikowska SE/

Zenek Martyniuk długo milczał, jednak nadszedł w końcu moment, w którym postanowił wyznać całą druzgoczącą prawdę o swoim życiu, Chyba mało kto spodziewał się tak przykrych informacji.

Zenek Martyniuk świętował ostatnio okrągłą 30. rocznicę swojej muzycznej kariery, która z roku na rok rozwija się coraz bardziej. Muzyk każdego dnia jest rozchwytywany nie tylko przez fanów, ale przede wszystkim portale plotkarskie, które starają się poznać najciekawsze smaczki z jego życia. Nie da się ukryć, że ciągłe zainteresowanie jego osobą może bywać męczące, choć on sam wielokrotnie podtrzymywał, że bycie popularnym dostarcza mu naprawdę wiele radości. Zaskoczył wszystkich, gdy w czasie jednego z wywiadów otwarcie przyznał, że na co dzień musi zmagać się z poważnym problemem. 

Zenek Martyniuk nie może spać spokojnie. Wyznał druzgoczącą prawdę

Wiosną minionego roku dziennikarka "Super Expressu" przeprowadziła krótką rozmowę z niekwestionowanym królem muzyki disco polo, próbując jak najlepiej poznać historię wielkiego fenomenu muzyka. Zenek zdradził jak wyglądały początki i otwarcie przyznał, że ani oni on, ani jego bliscy nie spodziewali się, że niemal z dnia na dzień tak wzrośnie zaciekawienie jego osobą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Opowiedział, że zaczynał od skromnych koncertów w remizach strażackich czy na studniówkach, a teraz może poszczycić się występami na największych scenach w Polsce, gdzie gromadzą się tysiące fanów. Zenek doskonale wie, jak rozgrzać publiczność do czerwoności i zachęcić do wspólnej zabawy, a mimo tak ogromnej sławy, jaką udało mu się zdobyć, wciąż pozostaje skromny.

Okazuje się jednak, że choć stara się żyć normalnie, nie jest to tak łatwe, jak mogłoby się wydawać, a najbardziej kłopotliwi są wszechobecni paparazzi. Gwiazdor z wielkim bólem przyznał, że fotoreporterzy nie dają mu spokoju i chodzą za nim dosłownie wszędzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano

2. Życie Wiśniewskiego się załamało, przeżył okropną tragedię w rodzinie. Długo nie mógł się pozbierać

- Jestem osobą publiczną. To się wiąże z tym, że gdziekolwiek się nie pojawię, to zaraz są fotoreporterzy, robią zdjęcia z ukrycia. Nie lubię takich zdjęć w ogóle. Ja bardzo chętnie pozuję do zdjęć. Jak nie ma drugiego koncertu to zostaję godzinę, dwie, trzy, piszę autografy, robię zdjęcia, a takie zdjęcia z robione z ukrycia: "tu Zenek płaci gotówką", "tu coś kupuje" (...) to takich sytuacji nie lubię za bardzo - wyznał dla SE.pl.

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Deklasacja, Agata Duda nie miała szans. Roksana Węgiel przebiła granicę
  4. Fani wpadli w euforię. Michał Szpak pokazał się z najważniejszą kobietą w swoim życiu (FOTO)
  5. W ostatniej chwili zmieniono zasady, emeryci nie mieli o nich pojęcia. Chodzi o dodatkowe 500 złotych do emerytury

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News