Na jaw wyszedł największy sekret Zenka Martyniuka. Tajemnicza Joasia uwiodła gwiazdora, co na to jego żona?

Na jaw wyszedł największy sekret Zenka Martyniuka. Tajemnicza Joasia uwiodła gwiazdora, co na to jego żona? Źródło: youtube/TVP VOD/

Zenek Martyniuk nigdy nie wyjawiał tak prywatnych tajemnic. Minęło wiele czasu nim wprost przyznał, że gdy był związany z Danutą, która jest dziś jego żoną, tajemnicza Joasia również chodziła mu po głowie.

Zenek Martyniuk od lat nie znika z pierwszych stron gazet i nagłówków tabloidów, jako niekwestionowany król disco polo. Muzyk sprawdza się na polu zawodowym, a tysiące fanów bacznie śledzi jego życie, chcąc poznać wszystkie tajemnice swojego idola. On sam chętnie dzieli się z nimi najlepszymi nowinkami, jednak stara się przy tym nie zdradzać zbyt wiele i szczególnie w czasie wywiadów rozważnie dobierać słowa. Nic zatem dziwnego, że przez lata ukrywał coś takiego. 

Historia miłosna Martyniuka 

Lider zespołu Akcent jest od wielu lat szczęśliwym mężem Danuty, z którą ma syna Daniela. Choć małżeństwo nigdy nie ukrywało, jak wyglądały ich początki, niektórzy mogli nie znać tej niebywałej historii, która zaczęła się 1987 roku w czasie majówki w Grabowcu, blisko Bielska Podlaskiego. To właśnie tam Zenek po raz pierwszy ją ujrzał i od razu się zauroczył. 

Był jednak na tyle nieśmiały, że o pierwszy krok w kierunku nowej znajomości poprosił swojego kolegę. Na jego szczęście szybko okazało się, że on również wpadł jej w oko, co pozwoliło szybko nawiązać pierwszą rozmowę. Z dnia na dzień między nimi pojawiało się coraz więcej chemii, jednak Zenek nie był z nią do końca szczery.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zenek Martyniuk uwiedziony przez tajemniczą Joasię. Największy sekret gwiazdora wyszedł na jaw 

W biografii o Zenku zatytułowanej "Życie to są chwile" autorstwa Martyny Rokity, sam gwiazdor ujawnił naprawdę wiele tajemnic ze swojego życia prywatnego, o których nigdy wcześniej nie wspominał. Nawiązał m.in do początków związku z Danutą, gdy to jak się okazało, w jego głowie przewijała się również niejaka Joasia. 

Tajemnicza kobieta już wcześniej skradła jego uwagę, a przyjeżdżając na wakacje do wsi Martyniuka, za każdym razem stawała mu się coraz bliższa. Po poznaniu Danuty znów przyjechała w odwiedziny, co w głowie Zenka narodziło wielki dylemat. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sekretny przepis Magdy Gessler na pierogi z  kapustą. Ten smak jest nie do podrobienia
2. Tragedia w polskim mieście, nikt nie przeżył. Do dramatu miało dojść na moście

- Równolegle spotykałem się z Asią i z Danką. Miałem dylemat, bo podobały mi się obie, a nie wiedziałem, którą wybrać - wyjawił muzyk na łamach swojej biografii. 

Minęło trochę czasu nim przekonał się, którą tak naprawdę kocha, a ostatecznie wybór na Danutę, z którą 4 lutego 1989 r powiedział sobie sakramentalne "tak". W małżeństwie trwają do dziś, co tylko potwierdza, że Zenek nie pomylił się w swojej decyzji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Nie żyje legenda polskiego sportu. Był trzykrotnym uczestnikiem mistrzostw świata
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

Źródło: szokuje

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News