Żona postawiła synowi Zenka Martyniuka warunki. Fani mogą złapać się za głowy

Żona postawiła synowi Zenka Martyniuka warunki. Fani mogą złapać się za głowy Źródło: Screen/Youtube/ Wojciech Grodzki - dj & konferansjer

Zenek Martyniuk ostatnio bardzo niepokoił się o syna, ale wszystko wskazuje na to, że Daniel wreszcie stanął na nogi i uratuje swoje małżeństwo. Motywacją potomka króla disco polo jest ultimatum, jakie postawiła mu żona. Mężczyzna musi spełnić kilka warunków.

Zenek Martyniuk miał ostatnio poważne problemy z synem. Teraz wygląda na to, że Daniel wreszcie postanowił zmienić swoje życie i zapowiedział poprawę. Ta przemiana ściśle związana jest z zachowaniem jego żony, która postawiła mu poważne ultimatum dotyczące przyszłości ich związku. 

Zenek Martyniuk może odetchnąć 

Zenek Martyniuk  może odetchnąć, bo wszystko wskazuje na to, że jego syn wreszcie się opamiętał i zamierza wrócić na łono rodziny. Król disco polo starał się wielokrotnie przemówić do rozsądku Danielowi, jednak jego słowa nie przyniosły żadnego skutku. 

Dopiero to, co zrobiła jego żona sprawiło, że Daniel zapowiedział przemianę. Ewelina powiedziała mężowi, że dostanie od niej drugą szansę, ale tylko pod kilkoma warunkami. Fani mogą złapać się za głowę, kiedy usłyszą, czego oczekuje kobieta. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ultimatum Eweliny

Daniel Martyniuk słynie z różnego rodzaju wybryków, ale jego ostatnie zachowanie naprawdę wstrząsnęło jego małżeństwem. Syn gwiazdora publicznie obraził swoją żonę i zapowiedział, że zamierza się z nią rozstać. Był to początek wielkich problemów u młodej pary, która już doczekała się córki, Laury. 

Rodzice małżonków robili wszystko, żeby ich przekonać i doprowadzić między nimi do zgody. Wygląda na to, że Ewelina i Daniel załatwili sprawę między sobą. Syn króla disco polo w ostatnim czasie wycofał się ze wszystkich swoich nienawistnych wypowiedzi dotyczących żony oraz zapowiedział, że zrobi wszystko, aby uratować swoje małżeństwo. Niedawno udał się nawet na wycieczkę do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu, żeby wymodlić u Matki Boskiej potrzebne łaski do przemiany życiowej.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej pies ośmieszał inne psy na spacerze. Wszystko się nagrało, popłaczecie się ze śmiechu
2. 500 plus dla emerytów jeszcze w tym roku! Warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku

Ewelina postawiła bowiem mężowi określone warunki, które musi spełnić, jeżeli chce, żeby mu wybaczyła. Przede wszystkim Daniel ma zerwać z alkoholem, bo to właśnie z nadmiernym piciem zwykle związane były wybryki syna Zenka Martyniuka. Drugą sprawą jest zaprzestanie udzielania się w internecie. Mąż potraktował słowa Eweliny bardzo poważnie i usunął konto na Instagramie, wykazał się skruchą, a do tego zapowiedział, że już nigdy nie przyniesie wstydu swojej rodzinie. Czas pokaże, czy faktycznie tak się stanie.

 

  1.  Uwielbiany gwiazdor TVN miał wypadek. Opublikował nagranie prosto ze szpitala. Fani zdruzgotani
  2. Lech Wałęsa walczy z nieuleczalną chorobą, na która co sześć sekund zabija człowieka. Prezydent opowiedział o swoich zmaganiach
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu