Zenek Martyniuk sąsiedzi fatalna sytuacja
YouTube Kozaczek
Joanna Szwalikowska - 8 Października 2020

Sąsiedzi Martyniuków ujawnili, co wyrabia się w ich domu. Sytuacja jest bardziej niż fatalna

Gwiazdor disco polo, Zenek Martyniuk, jest zdruzgotany tym, co dzieje się w jego rodzinie. Sąsiedzi donoszą, że sytuacja w jego domu jest dramatyczna. Nad jego rodziną zawisły czarne chmury, jak donoszą media, muzyk ma zupełnie sobie z tym nie radzić.

Zenek Martyniuk od pewnego czasu nie udziela zbyt wielu wywiadów w mediach. Zazwyczaj nie stronił on od tego, jednak od momentu zaostrzenia się afery pomiędzy jego synem Danielem, a byłą synową Eweliną, zdecydował się nie dolewać oliwy do ognia. Zupełnie odwrotną taktykę obrała jednak jego żona, która chętnie udzielała odpowiedzi na pytania dziennikarzy przed kamerami.

wiadomości szkoły obostrzeniaZapadła decyzja, nie ma już odwrotu. Nieoficjalnie: uczniowie od jutra zostaną objęci ograniczeniamiCzytaj dalej

Zenek Martyniuk załamany. Jak donoszą sąsiedzi, sytuacja w jego domu jest dramatyczna

Danuta Martyniuk zdążyła już udzielić mediom kilku wywiadów, w których nie szczędziła gorzkich słów swojej byłej synowej. Wiele osób było zdziwionych tym, że gwiazdor disco polo nie zabiera głosu w tej sprawie. Według doniesień mediów, Zenek Martyniuk jest załamany sytuacją i kompletnie sobie z nią nie radzi. Podobno nie zgadza się z postawą swojej żony, co skutkuje awanturami w domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- Zenek jest załamany. Uważa, że Daniel powinien ponosić konsekwencje swoich wyborów i zacząć zachowywać się jak dorosły facet. Na tym tle dochodziło w ostatnich tygodniach do wielu kłótni z żoną, która mimo kolejnych afer, stała twardo po stronie syna. Ale nawet ona zrozumiała, że nie tędy droga - przekazała portalowi "Plotek" osoba pochodząca z bliskiego otoczenia Martyniuków.

Zdaniem informatora, Martyniukowie nie przejmują się wizerunkiem ani reputacją. Najbardziej miałoby im zależeć na tym, żeby ich syn się uspokoił. Ich największą obawą jest to, że sytuacja eskaluje tak bardzo, że stracą możliwość kontaktu z wnuczką. Wiele osób przekonuje, że najlepszym sposobem na Daniela byłoby odcięcie od pieniędzy. Nawet matka miała przyznać, że syn nie pracuje i to jego ojciec będzie musiał łożyć na utrzymanie Eweliny i Laury. Rodzice Daniela mają jednak nie być gotowi na podjęcie takiego kroku.

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarna pomyłka Ministerstwa Zdrowia, rzecznik potwierdził. Co się teraz stanie?

2. Ministerstwo Zdrowia bije na alarm. Pilna wiadomość dla wszystkich kobiet

3. Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić

- To raczej nie wchodzi w grę, w końcu to ich syn. Nie pozwolą, żeby wylądował na ulicy. Poza tym, próbowali już grać tą kartą w przeszłości i pomagało to tylko na chwilę - wyjaśnił informator portalu "Plotek".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczy 5 zł, aby obkupić się w Biedronce. Zdumiewająca oferta ściągnie do sklepu tłumy
  2. Nie do wiary, ile kosztują buty Anny Lewandowskiej. Wielu Polaków nie może sobie na nie pozwolić, monstrualna cena
  3. Ludzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z Warszawy
  4. Awaria w dużym banku, klienci wściekli. Nie mają dostępu do konta, nie mogą zrobić przelewów
  5. Medialne doniesienia są bardzo przykre. Jest źle z księżną Kate
  6. Anielska rozkosz dla podniebienia, najlepsze pieczone ziemniaki. Dodatki sprawiają, że nie potrzebujesz na obiad nic więcej

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News