Syn Zenka Martyniuka poszedł na całość. Zaskakujące doniesienia o jego żonie i córce

Syn Zenka Martyniuka poszedł na całość. Zaskakujące doniesienia o jego żonie i córce Źródło: Instagram/@a_g_n_e_s_to_ja

Zenek Martyniuk musiał ostatnio poważnie zastanowić się nad tym, co dzieje się z jego synem. Teraz młody mężczyzna podjął kilka odważnych decyzji. Nie wiadomo jeszcze, jak wpłynie to na jego relacje z żoną i córką.

Zenek Martyniuk miał ostatnio wiele problemów rodzinnych. Wokalista zespołu "Akcent" musiał bardzo martwić się losem swojego syna, Daniela Martyniuka, po tym, jak w 2018 roku mężczyzna stanął przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu i grożenie policjantom. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że sprawy przybrały nieco inny charakter. 

Zenek Martyniuk będzie mógł być dumny ze swojego syna?

Ślub Daniela Martyniuka i jego partnerki Eweliny odbił się szerokim echem w mediach. Wszystkie doniesienia o uroczystości były owiane aurą skandalu. Niedługo przed samą ceremonią okazało się bowiem, że para od dawna nie mieszka razem, a ślub miał zostać na nich wymuszony przez rodzinę.

Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że ekscesy Daniela Martyniuka powoli mają się ku końcowi. Być może tak bardzo wstrząsnęły nim zeszłoroczne przeżycia z policją, że postanowił odmienić swoje życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub pary miał miejsce 6 października 2018 roku w Grabówce pod Białymstokiem. Na huczną ceremonię Zenek Martyniuk miał widać miliony; na wesele zaproszono 250 gości. Niestety nawet narodziny córki, która przyszła na świat cztery miesiące później, nie ocaliły związku. Para bez przerwy się kłóciła.

Wszystko zmieniło się w rocznicę ślubu

W tym roku jednak Daniel Martyniuk spędził rocznicę hucznej ceremonii wraz z małżonką i dzieckiem. Może to być zwiastun, że w jego życiu zbliżają się spokojniejsze czasy.

- Młodzi są razem, ale nie chcą udzielać się medialnie. Daniel wie, że jeśli zrobi fałszywy krok, jego życie rodzinne znów może runąć jak domek z kart. Bardzo się pilnuje i stara się być najlepszym mężem i ojcem - powiedział "Party" przyjaciel rodziny.

Wygląda na to, że syn Zenka Martyniuka poszedł na całość w ratowaniu swojej rodziny i zdecydował się poświęcić jej jak najwięcej czasu z dala od medialnego szumu.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono całą prawdę o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał 
2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem
 

Być może Daniel Martyniuk również zaczął mieć dość rozgłosu, który otaczał jego małżeństwo. Z pewnością może liczyć na wsparcie swoich rodziców, Zenona i Danuty Martyniuków. To w końcu oni najbardziej chcieli, aby młodzi stanęli przed ołtarzem.

- Jest dobrze. Dogadują się. Oboje potrzebują spokoju i odpoczynku od medialnego szumu - powiedział dziennikowi Zenek Martyniuk.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#zenekmartyniuk #danielmartyniuk #ślub

Post udostępniony przez Agnieszka Antoniuk (@a_g_n_e_s_to_ja)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł na to ZASKAKUJĄCY sposób
  2. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Nieszczęsna wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach. Wszystkie prognozy na to wskazują
  5. Makabryczne znalezisko. Dziecko na placu zabaw natrafiło na głowę kobiety, a to był dopiero początek

źródło: wp

Następny artykuł