Odbiera mowę, syn Zenka Martyniuka ujawnił okoliczności zaręczyn z Eweliną. Słono zapłacił

Odbiera mowę, syn Zenka Martyniuka ujawnił okoliczności zaręczyn z Eweliną. Słono zapłacił Źródło: instagram.com/daniel.martyniuk

Zenek Martyniuk mimo licznych problemów ze swoim pierworodnym, może pochwalić się jego bezdyskusyjną pomysłowością. Dla kobiety swojego życia wymyślił zaskakujące, ale i kosztowne zaręczyny.

Zenek Martyniuk może cieszyć się, że nie osiwiał. To, co jego syn wyczyniał przez ostatni rok nie mieściło się niektórym w głowie. Od uwielbienia do znienawidzenia - takie emocje szargały internautami odnośnie poczynań Daniela Martyniuka. Trzeba jednak przyznać, że jeśli mu zależy, to stara się zrobić z całych sił odpowiednie wrażenie.

Zenek Martyniuk nie może narzekać na kreatywność syna. Jakość zaręczyn szła w parze z ceną

Daniel Martyniuk by zdobyć na zawsze serce Eweliny musiał wyłożyć na ten cel dobre kilka tysięcy złotych. Czy poprosił o pomoc swojego tatę - tego nie wiadomo, ale efekt był nieziemski, szczególnie dla Eweliny, wybranki Daniela. Na swoim Instagramie z okazji zbliżającej się rocznicy zaręczyn, syn piosenkarza opowiedział jak wyglądał ten wyjątkowy dzień - 1. lipca 2018 roku.

Daniel i Ewelina znali się wtedy zaledwie kilka miesięcy, więc dziewczyna kompletnie nie mogła się spodziewać, co stanie się podczas lotu balonem. Daniel zabrał ją nad okolice rzeki Biebrzy i stamtąd zorganizował lot, który kosztował go 1799 złotych. Podziwiali widoki, malownicze rozlewiska, roślinność i zwierzęta - na przykład łosie. Podczas lotu Daniel wyciągnął małe pudełeczko i poprosił Ewelinę o rękę.

Piękne zaręczyny nie szły jednak w parze z udanym pożyciem małżeńskim

Syn piosenkarza nie zdradził, ile kosztował pierścionek, ale musiała być to równie powalająca kwota lub nawet kilkukrotność lotu balonem. Ewelina od razu się zgodziła i zaczęli planować ślub. Pobrali się w październiku 2018 roku, a 12 lutego 2019 roku przyszła na świat ich córka, Noemi. Jeszcze zanim Ewelina trafiła na oddział położniczy miała wiele problemów z młodym Martyniukiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Był awanturniczy, poniżał ją psychicznie, wyrzucał z domu, nadużywał też środków odurzających. Związek się rozpadł, ale po narodzinach Noemi Daniel postanowił wrócić na dobrą drogę. Nadal prowadzi życie beztroskiego kawalera i nie mieszka na stałe z Eweliną, ale wie, że ponosi odpowiedzialność za malucha. Jakie będą ich dalsze losy - czas pokaże.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Brat Magdy Gessler rozpętał medialną burzę. Te słowa mogą zaboleć słynną restauratorkę
  4. Kim jest mąż Szelągowskiej? Gwiazda TVN zamieściła zdjęcie w objęciach tajemniczego mężczyny
  5. Zadał kobiecie 60 ciosów nożem. Polsat przekazal informacje o tragedii na południu Polski
  6. Magda Gessler otrzymała cios od własnej córki. Lara nie pomoże matce ze zdumiewającego powodu

Źródło: Plotek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu