Zenek Martyniuk przywiózł spektakularne prezenty z USA dla wnuczki

Zenek Martyniuk przywiózł spektakularne prezenty z USA dla wnuczki Źródło: YouTube / AKCENT - Oficjalny

Zenek Martyniuk jest bardzo zapracowany. Artysta intensywnie koncertuje na całym świecie, niedawno wrócił ze Stanów Zjednoczonych. Z podróży przywiózł ukochanej wnuczce mnóstwo wspaniałych prezentów, dziewczynka jest przez dziadka wyjątkowo rozpieszczana.

Zenek Martyniuk bardzo dba o swoją rodzinę, choć nie jest mu łatwo, z powodu intensywnej pracy zawodowej. Mężczyzna koncertuje na całym świecie, ale kiedy tylko może, wraca do bliskich. Niedawno muzyk odwiedził Stany Zjednoczone, a po powrocie hojnie obdarował prezentami ukochaną wnuczkę.

Zenek Martyniuk jest bardzo zapracowany

Niedawno rodzina artysty przeżywała trudne chwile, wszystko z powodu problemów syna, Daniela. Kryzys został jednak zażegnany, a małżeństwo Martyniuków odetchnęło z wielką ulgą. Gwiazdor, kiedy tylko może, odwiedza swoją ukochaną wnuczkę, Laurę. Wraz z żoną rozpieszczają 9 miesięczną dziewczynkę, jest ich oczkiem w głowie.

– Przyznaję, że rozpieszczam Laurę. Nawet jeśli nie mogę jej widywać tak często, jakbym chciał, to bacznie śledzę jej rozwój. Ewelina każdego dnia przysyła mi mnóstwo zdjęć i filmików. Z Ameryki przywieźliśmy jej całą walizkę zabawek. Żona kupiła jej też piękne sukieneczki – powiedział dziennikarzom "Super Expressu" popularny muzyk.

Zenek Martyniuk przyznał, że rozpieszcza swoją wnuczkę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wokalista niedawno wrócił z podróży po USA i Kanadzie. Do Polski przyleciał tylko na chwilę, by zaraz później wyruszyć z koncertami do Belgii. Napięty grafik artysty zawiera jednak jeszcze jedno, bardzo ważne wydarzenie. Przed królem disco-polo jubileusz z okazji 30-lecia pracy scenicznej, który odbędzie się w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Gwiazdor już nie może się doczekać swojego święta, będzie mu towarzyszyć ukochana rodzina.

– Spodziewam się całej rodziny. U Daniela, Eweliny i naszej ukochanej wnuczki Laury wszystko w porządku. Obiecali, że wszyscy pojawią się na moim benefisie. W rodzinie znów panują radość i miłość – zapewnił dziennikarzy artysta.

Dzisiaj grzeje: 1. Bogusław Linda pokazał swoją 27-letnią córkę. Jest tak piękna, że oczy same się otwierają
2. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

Gwiazdor disco-polo przyznał również, że stara się zaszczepić wnuczce miłość do muzyki. Mała dziewczynka jest bardzo zainteresowana jego występami. 

– Mała Laura jest oczkiem w głowie wszystkich. Bardzo żywo reaguje na moje piosenki i cieszy się kiedy jej śpiewam, W ogóle lubi prawie każdą muzykę – cieszy się dumny dziadek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trwa przybierający na sile atak silnego wiatru w polskiej miejscowości. Przed niebezpieczeństwem ostrzega IMGW
  2. Media obiegły najgorsze wieści, zaginęła Megan. Mieszkańcy i rodzina są zrozpaczeni, trwa dramatyczna akcja poszukiwawcza
  3. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Prawo jest bezlitosne, jeśli masz w domu instalację gazową. Możesz łatwo wylądować przed sądem

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News