Zenek Martyniuk jest załamany. Porażające doniesienia, został perfidnie oszukany

Zenek Martyniuk jest załamany. Porażające doniesienia, został perfidnie oszukany Źródło: YouTube Kozaczek

Porażające doniesienia w sprawie gwiazdora disco polo. Zenek Martyniuk jest załamany. Kłopoty z jego synem zdają się nie kończyć. Daniel od lat sprawia swoim rodzicom ogromne problemy, przez co źle wpływa na wizerunek ojca. Nic nie jest w stanie wpłynąć na niego na tyle, by zrezygnował ze swoich występków. Wokalista nie ma już sił, w dodatku w ostatnim czasie został perfidnie oszukany.

Zenek Martyniuk oraz jego żona Danuta nie mają już pomysłów na to, w jaki sposób wpłynąć na swojego syna, by w końcu zrezygnował z wiecznej hulanki. 31-letni Daniel ani myśli się ustatkować. Jego nieustanne wybryki mają zły wpływ na wizerunek jego ojca, który w ostatnim czasie udzielił wywiadu i opowiedział o występkach swojego syna. 

Zenek Martyniuk został perfidnie oszukany. Co się stało?

Daniel Martyniuk nieustannie sprawia kłopoty swoim rodzicom. Choć mężczyzna przygotowuje się do pracy jako nawigator na morzu, zdaje się go to szczególnie nie interesować. Musi ukończyć kursy oraz zdać egzaminy, zamiast tego oddaje się jednak kolejnym wybrykom. Jego ojciec jest załamany. Został perfidnie oszukany przez syna. 

- Żona odwiozła go na pociąg, bo miał jechać do szkoły w Gdyni. Ale wylądował w Warszawie u byłej kochanki - mówił rozżalony król disco polo. Swój komentarz dodał także żona gwiazdora, Danuta, która wyraziła nadzieję na to, że sytuacja w końcu się unormuje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Syn jest nawigatorem. Musi skończyć jeszcze kursy i zrobić egzaminy, żeby móc pływać na morzu. Mam nadzieję, że wkrótce to załatwi, zajmie się rodziną i zacznie pracować. Obiecał nam to - mówiła Danuta Martyniuk w rozmowie z magazynem "Twoje Imperium". Zenek ubolewa nad tym, ze jego syn zachowuje się nieodpowiedzialnie. Usiłował wpłynąć na jego zachowanie, niestety niewiele wskórał. 

- Prawda jest taka, że Daniel nas w ogóle nie słucha. Rozmawialiśmy o odpowiedzialności i obowiązkach, szczególnie tych jakie ma wobec swojej córki Laury. Niestety niczego to nie zmieniło. Nie wiem, co dzieje się z tym chłopakiem. Daniel czasem wypije o jednego drinka za dużo, telefonuje do ludzi i ich obraża. Nie rozumiem też, dlaczego nagrywa i wrzuca do sieci filmy, które mu szkodzą. Szczerze mówiąc, nie wiem co z nim zrobić - opowiadał Zenek Martyniuk w rozmowie z "Twoim Imperium". 

Dzisiaj grzeje: 1. Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

Król disco polo nie ma już pomysłów na to, jak wpłynąć na swojego syna, by ten zaczął spełniać swoje obowiązki oraz obietnice. 31-latek ignoruje szkołę i zamiast uczyć się do egzaminów, spędza czas z kochanką. Zenek Martyniuk ma już dość, przeżywa rodzinny dramat i jest rozżalony tym, że chłopak go oszukuje. Najpierw obiecuje poprawę, po czym wraca do starych nawyków. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieprawdopodobna wpadka dziennikarki TVP 1 na żywo. Aż trudno uwierzyć
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle
  4. Media właśnie obiegło potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli
  5. Nikt nie wiedział, widzowie oniemieli. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" przyznał się przed kamerą, bardzo wstydliwy sekret
  6. Nie wiesz, ile tracisz, pozbywając się liści z kalafiora. Już nigdy więcej ich nie wyrzucisz

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News