Zenek Martyniuk mieszka w niewyobrażalnych luksusach. Rezydencja króla disco to prawdziwy pałac (FOTO)

Zenek Martyniuk mieszka w niewyobrażalnych luksusach. Rezydencja króla disco to prawdziwy pałac (FOTO) Źródło: Instagram - zenon_martyniuk_fanpage

Zenek Martyniuk może się pochwalić naprawdę imponującą posiadłością. Mieszka we wspaniałym, luksusowym pałacu. Ostatnio uchylił rąbka tajemnicy i pokazał, gdzie mieszka. Jest się czym chwalić.

Zenek Martyniuk rzadko chwali się swoim życiem prywatnym. Ostatnio zrobił wyjątek i pokazał, jak mieszka król disco polo. Razem ze swoją żoną żyje w niezłych luksusach. Nic dziwnego, jako gwiazdor muzyki tanecznej na pewno nie może narzekać na brak gotówki.

Zenek Martyniuk mieszka w luksusowym domu. Ma się czym pochwalić 

Wielu jego fanów na pewno zadaje sobie pytanie, jak mieszka ich idol? Okazuje się, że gwiazdor pławi się w luksusach. Jego willa na wielu robi wrażenie, choć na pierwszy rzut oka, mimo że duża, nie jest tak imponująca jak jej wnętrze. Po wejściu do środka widać, jak dużo pieniędzy musiało być włożonych w wykończenie takiego domu. Skromny gwiazdor wpuścił kamery do swojego domu i wyjawił swoim wielbicielom co nieco o swoim życiu prywatnym.

Gwiazdor od wielu lat jest zagadką dla swoich fanów, podobnie było do tej pory z jego domem. Zenek Martyniuk w końcu dał się namówić i w "Pytaniu na śniadanie" pokazał, jak wygląda jego dom. To, co widzowie zobaczyli, przechodzi najśmielsze oczekiwania. Wyszło na jaw, że z pozoru nieśmiały gwiazdor, może się pochwalić bardzo imponującym lokum. Jego żona to prawdziwa szczęściara.

Dom Zenka Martyniuka był do tej pory wielką tajemnicą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk razem z żoną Danusią mieszkają w spokojnej dzielnicy Białegostoku. Jak się okazuje, dom jest pełen przepychu i blichtru. Z zewnątrz poraża swoją wielkością, ale fasada jest zdecydowanie skromniejsza niż środek. Lata pracy lidera Akcentu jednak się opłaciły i teraz może sobie pozwolić na wszelkie udogodnienia. 

Fani są zachwyceni, że Zenek Martyniuk pokazał coś do tej pory niedostępnego. Dzięki temu mogli poczuć, że są bliżej niego. Teraz liczą na więcej, chociaż kto wie, może ma to wystarczyć na dłuższy czas. Gwiazdor jest znany ze swojej skromności, więc uczynił wielki ukłon w stronę fanów.

Pozwoliło to zobaczyć bogate zdobienia wnętrz, pełne przepychu. Króluje złoty kolor, czyli domena monarchów. Oprócz tego, zwracają na siebie uwagę wszechobecne futra oraz pióra. Wszystko utrzymane w tonie bogactwa, nieco na granicy blichtru i kiczu. Najważniejsze, że sam król disco polo czuje się komfortowo we własnych czterech ścianach. 

(screenshoty z "Pytania na śniadanie")

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Zenek Martyniuk mieszka w niewyobrażalnych luksusach. Rezydencja króla disco to prawdziwy pałac (FOTO)
  4. Żona mistera Polski Rafała Maślaka załamała się na weselu. To co powiedziała mężowi rozrywa serca
  5. Jackowski przy nim jest "amatorem". Nagły huk w domu, tylko szósty zmysł ocalił mu życie
  6. Lepiej, żeby Rozenek nigdy tego nie zobaczyła. Doda ośmieszyła jej partnera tak, że ze wstydu zapadnie się pod ziemię

Źródło: TVP

Następny artykuł