Zenek Martyniuk musiał to zrobić.
East News TOMASZ MATUSZKIEWICZ
Jakub Kossakowski - 7 Maja 2020

Martyniuk nie miał wyboru. Wiadomość obiegła media z samego rana

Nie da się ukryć, że ostatni czas nie jest najłatwiejszy dla gwiazdora disco polo. Zenek Martyniuk, podobnie do innych osób związanych z estradą, aktualnie nie może występować dla swoich fanów. Jednak nie jest to jedyny jego problem. Ostatnio sporo zmartwień przysporzył mu jego syn.

Zenek Martyniuk bez wątpienia nie był zachwycony ekscesami swojego syna, który regularnie potrafił wywołać w okół siebie burzę. Niedawne wydarzenia sprawiły, że syn gwiazdora disco polo trafił do aresztu. Znane są nowe fakty związane z tą sprawą.

Wiadomo jak najprawdopodobniej wyglądać będą wakacjeSzumowski odpowiedział, co z wakacjami 2020. Odpowiedź zdumiewa, Polacy nie będą zadowoleniCzytaj dalej

Zenek Martyniuk przejęty zachowaniem syna

Już wcześniej wspominaliśmy o przejmującej sytuacji rodzinnej, którą przeżywa Zenek Martyniuk, teraz sprawa związana z aresztowaniem jego syna uległa zmianie. Warto przypomnieć, że został on aresztowany w związku z zarzutami popełnienia trzech przestępstw. Wszystkie dotyczyły prowadzenia samochodu bez prawa jazdy.

Wobec syna gwiazdora disco polo został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci aresztu. Zgodnie z informacjami podanymi przez Super Express, sąd zdecydował się na podjęcie takiego kroku w obawie przed przed matactwem procesowym. Z pewnością Zenek Martyniuk był niezwykle przejęty losami swojego syna. Jednak ostatnie doniesienia mogą sugerować, że gwiazdor odetchnął z ulgą. Do czego doszło?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciąża niebywała informacjaPo 40-godzinnym porodzie położna spojrzała na matkę i zamarła. Miała do przekazania niebywałą informacjęCzytaj dalej

Syn gwiazdora disco polo wkrótce miał wyjść na wolność

Jak donosi Super Express, syn disco polowca miał opuścić areszt w piątek o godzinie 14:00. Te plany uległy jednak zmianie. Wszystko za sprawą wpłacenia kaucji w wysokości 10 tysięcy złotych. Uiszczenie tej kwoty sprawiło, że syn gwiazdora wyszedł na wolność w środę przed południem. Najprawdopodobniej kaucję wpłacił Zenek Martyniuk.

Dzisiaj grzeje:

1. Jest oficjalne oświadczenie Kaczyńskiego i Gowina ws. wyborów 2020. Zaskoczenie dla wielu

2. Dagmara Kaźmierska w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Z nim planuje ślub?

Wyjście syna z aresztu z pewnością sprawiło, że Zenek Martyniuk wraz z żoną są o wiele spokojniejsi. Tym bardziej, że zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami nie znosił on najlepiej przebywania za kratkami. Przytaczana przez Super Express osoba z otoczenia rodziny Martyniuków potwierdzała, że mężczyzna kochał wolność, a areszt źle wpływa na jego psychikę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister Szumowski ostrzega. Wkrótce może czekać nas ponowne zamrożenie gospodarki
  2. Dawid Kubacki opowiedział prawdę o swoich początkach. Nikt nawet nie wiedział, co przeżywał
  3. Najnowsze wyniki badań ozdrowieńców zdumiewają. Naukowcy odkryli w ich ciałach ważną rzecz
  4. Kobieta pojechała do schroniska po psa. Jeden z nich rzucił się na nią, nagranie wyciska wszystkie łzy
  5. Niepokojące znalezisko w polskim lesie, m.in. stos kości i ołtarzyk. Grasuje niebezpieczny kult?
  6. Nie wymaga pieczenia, umiejętności i nietypowych składników. Bajecznie proste ciasto robi się niemal samo

Krzysztof JackowskiJackowski pomaga w poszukiwaniu Kacperka. Kobieta zdradziła całą prawdę o działalności, jaką podejmujeCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News