Syn Zenka Martyniuka uciekł z kwarantanny. Policjanci nie wytrzymali, stanie przed sądem

Syn Zenka Martyniuka uciekł z kwarantanny. Policjanci nie wytrzymali, stanie przed sądem Źródło: youtube.com Plejada

Zenek Martyniuk zapewne sądził, że to już koniec wybryków jego syna. Wszyscy się mylili - tym razem Daniel wpadł w kolejne kłopoty z policją w tle. Chodziło o złamanie zasad kwarantanny.

Zenek Martyniuk wraz z żoną znów będzie musiał przeprowadzić rozmowę ze swoim synem. Daniel pokazał, że za nic ma prawo i zakazy.

Zenek Martyniuk będzie wściekły na syna?

Jak się okazuje, syn Zenka Martyniuka nadal nie bierze pod uwagę konsekwencji swoich czynów. Tym razem poszło o kwarantannę. Dziennikarze dowiedzieli się, że Daniel całkiem niedawno wrócił zza granicy: przebywał w Holandii i w Niemczech, w związku z tym jak każdy obywatel, musi przez 14 dni izolować się od wszystkich oraz pod żadnym pozorem nie wychodzić z domu. Syn Zenka Martyniuka nie miał jednak zamiaru być zamkniętym w czterech ścianach. Całe zdarzenie obserwowali zszokowani sąsiedzi.

Sąsiedzi wyznali, że po powrocie zza granicy Daniel "ciągle gdzieś jeździł". Teraz zgodnie przyznają, że się doigrał, a zdarzenia potwierdza jeden z policjantów. Patrol przyjechał pod dom na kontrolę, by sprawdzić, czy rzeczywiście mężczyzna znajduje się w środku.

- Kiedy do niego zadzwonili, usłyszeli, że nie może rozmawiać, bo bierze prysznic i oddzwoni za 15 minut (...) W sposób lekceważący wypowiadał się też o zasadach kwarantanny - mówił nadkomisarz Tomasz Krupa z podlaskiej policji. Jakie było ich zdziwienie, kiedy syn Zenka Martyniuka w końcu pojawił się zdyszany na klatce schodowej, tłumacząc, że był jedynie odwiedzić rodziców.

Nie miał zamiaru przyjmować mandatu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci mieli usłyszeć, że syn muzyka "ma gdzieś kwarantannę". Widać, że wizyta funkcjonariuszy mocno go zezłościła. Chodzi też o niemałe pieniądze - za złamanie kwarantanny grozi mandat, najniższy to 500 złotych, a najwyższy możliwy to aż 30 tysięcy złotych, jeśli niebezpieczeństwo zakażania innych osób było ogromnie wysokie.

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromna tragedia, Małgorzata Rozenek długo o nią walczyła. Niestety, media podały najgorsze wiadomości
2. Córka Kasi Kowalskiej jest w złym stanie, lekarze nie zgadzają się na transport do Polski. Pomoc oferowała Dominika Kulczyk

Młody Martyniuk nie zdecydował się na przyjęcie mandatu, dlatego policjanci byli zmuszeni sporządzić notatkę i całą sprawę skierować do sądu. Organ rozstrzygnie, czy Daniel będzie musiał słono zapłacić za złamanie obostrzeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Specjalista ostrzega. Możemy nawet nie wiedzieć, że chorujemy na COVID-19
  2. Koronawirus zebrał przerażające żniwo w świecie sportu. Największe gwiazdy pogrążyły się w żałobie
  3. Dzień dopiero się zaczyna, a bilans ofiar już się drastycznie podniósł. Fatalne wiadomości od Ministerstwa
  4. Co zrobić z zakupami po powrocie do domu? Jest tylko jedna rzecz, która może ochronić domowników przed zarażeniem
  5. Polski lekarz z Włoch ujawnia wstrząsającą prawdę o epidemii. Nie ma dobrych wiadomości dla Polaków, chodzi o radykalny błąd
  6. Załamana kasjerka powiedziała całą prawdę o "godzinach dla seniorów". Nie mieści się w głowie

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News