Gwiazdor obrażał Martyniuka w wyjątkowo upokarzający sposób. Reakcja Zenka przejdzie do historii

Gwiazdor obrażał Martyniuka w wyjątkowo upokarzający sposób. Reakcja Zenka przejdzie do historii Źródło: youtube.com/ Wroniecki Bazar

Zenek Martyniuk był brutalnie obrażany przez jednego z polskich artystów. Piosenkarz, który twierdził, że "Martyniuk ma głos jak jajecznica" wyszedł do niego z propozycją wspólnego duetu. Reakcja gwiazdora disco polo świadczy o jego wielkiej klasie i już na zawsze zapisze się w historii polskiego show-biznesu.

Zenek Martyniuk wykazał się wielką klasą. Ledwie dwa lata temu stał się obiektem kpin ze strony jednego z legendarnych polskich artystów. Teraz Maciej Maleńczuk, który naśmiewał się z wokalisty zespołu Akcent, poprosił go o przebaczenie i wspólny duet. Reakcja artysty disco polo jest powalająca i pokazuje, jak niezwykłą postacią jest piosenkarz.

Zenek Martyniuk był obiektem kpin Maleńczuka. Teraz staną się kolegami?

Maciej Maleńczuk przed dwoma laty opowiadał z wielką pogardą o disco polo, odnosząc się do tendencji Prawa i Sprawiedliwości do promocji tego gatunku muzycznego w TVP. Jak sam mówił, Zenek i jego muzyka stały się nośnikiem partyjnej propagandy, a głos artysty przyrównał do jajecznicy.

- Disco polo jest elementem propagandy. Popatrz, zwykły człowieku, na elity słuchające jazzu. Tak naprawdę Zenek Martyniuk to jest twój jazz! Biedny ten Zenek, głos ma jak jajecznica – twierdził Maleńczuk

Teraz, ledwie dwa lata po tych mocnych słowach, artysta znany z występów z zespołem Homotwist przeprosił i wyznał, że muzyk disco polo mu zaimponował i chętnie by z nim coś nagrał.

- Jest autentyczny, widziałem, jak gra na gitarze. Sam nie umiem takich chwytów jak on. […] Jeśli Zenek odpowie na mój apel, to od razu ustalimy datę koncertu - powiedział krakowski artysta

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek reaguje na słowa Maleńczuka

Wokalista disco polo wykazał się wielką klasą i postanowił zapomnieć swojemu niepokornemu koledze po fachu zachowanie sprzed lat. Martyniuk poczuł się bardzo zadowolony komplementami ze strony Maleńczuka i powiedział, że bardzo chętnie stworzyłby coś z artystą.

- Pomysł mi się podoba. Jestem otwarty na duet z Maciejem. Jeśli tylko dogramy terminy, to mogę z nim zaśpiewać [...] To byłoby naprawdę fajne! Trzeba tylko dobrać odpowiedni repertuar, byśmy się odpowiednio dopasowali. Zastanawiam się, czy odświeżylibyśmy jakąś starą piosenkę? A może nawet udałoby się napisać coś nowego. Jeśliby dobrze poszło może i jakaś wspólna płyta by z tego wyszła? - mówi lider formacji Akcent.

ZOBACZ TAKŻE

  1.  Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Te paznokcie hybrydowe to absolutny hit wakacji 2019! Każda stylowa kobieta powinna takie mieć
  4. Kazimierz M. usłyszał zarzuty. Grozi mu więzienie
  5. Rzecznik Ziobry ma "bardzo niskie kompetencje". Nie będzie asystentem na uczelni
  6. Absurd, kogut stanie przed sądem, bo... jego sąsiedzi nie mogą się wyspać przez uciążliwe pianie

Źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News