Syn Zenka Martyniuka wziął się do "ciężkiej pracy". Robi zdjęcia telefonem komórkowym, "fotograf" zapewni byt rodzinie?

Syn Zenka Martyniuka wziął się do "ciężkiej pracy". Robi zdjęcia telefonem komórkowym, "fotograf" zapewni byt rodzinie? Źródło: screen shot z youtube.com/TVP VOD

Zenek Martyniuk jest dumny z syna, który angażuje się w nowe zajęcie. Nowa pasja bez reszty go pochłania. W ostatnim czasie Daniel Martyniuk nie rozstaje się ze swoim smartfonem, a owoce swojej wytrwałej pracy prezentuje na Instagramie. Ostatnio jednak zdecydował się iść do pracy.

Zenek Martyniuk z pewnością kibicuje synowi, który najwyraźniej odnalazł swoją nową pasję. Fotografia, która zajmuje mu każdą wolną chwilę, to bardzo trudna sztuka. Wybicie się w branży często graniczy z cudem.

Zenek Martyniuk pomoże postawić synowi pierwsze kroki w karierze?

Daniel Martyniuk jest dzisiaj popularnym celebrytą, którego na Instagramie śledzi ponad 30 tys. osób. W porównaniu do innych dzieci znanych gwiazd, zdaniem internautów, jest to dość słaby wynik. Nie zmienia to jednak faktu, że z taką publicznością o wiele łatwiej jest mu znaleźć odbiorców swoich "dzieł".

Od jakiegoś czasu Martyniuk publikuje we wspomnianym serwisie społecznościowym zdjęcia, które, jak podaje "Super Express", realizowane są przez syna Zenka głównie w Sopocie. Fotografie na razie są na poziomie bardzo amatorskim, ale, jak sugerują użytkownicy - to dopiero "pierwsze koty za płoty". Od czegoś trzeba przecież zacząć.

Widać, że nowe zainteresowanie bardzo podoba się synowi króla disco polo, bowiem zdjęć z każdym dniem pojawia się coraz więcej i zdaniem wielu z dnia na dzień widać wyraźny progres w umiejętnościach celebryty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Czy to jednak wystarczy, aby utrzymać rodzinę?

Niektórzy zastanawiają się, czy w ten sposób Daniel Martyniuk szuka w przyszłości miejsca dla siebie w branży fotograficznej. Ta, jak niemal każda we współczesnym świecie, jest już oblegana przez tysiące profesjonalnych fotografów. Wybicie się na ich tle graniczy więc z cudem. Celebryta jednak nie poddaje się.

Z pewnością, jeśli tylko o to poprosi, otrzyma pomoc finansową od swojego ojca, który nie odmówi przecież synowi w potrzebie. Tak, jak nie odmówił jej wówczas, gdy pomagał mu w promocji pubu "Jack Sparrow Pub" w Białymstoku. Ten niedawno został niestety zamknięty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Wiadomości z ostatniej chwili: polska policja podnosi alarm. Morderca na wolności, uważajcie na siebie jest NIEBEZPIECZNY
  4. Załamanie nerwowe niewyobrażalnie zmieniło Rynkowskiego. Teraz legenda polskiej muzyki cierpi
  5. 2 lata temu Polka przestała myć zęby. Efekt? Dziś mówi o nim cały świat
  6. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu