Dobra mina do złej gry? Zenek Martyniuk przerwał milczenie, zdradził jak wygląda jego sytuacja w rodzinie

Dobra mina do złej gry? Zenek Martyniuk przerwał milczenie, zdradził jak wygląda jego sytuacja w rodzinie Źródło: YouTube / TVP Info

Zenek Martyniuk stał się w ostatnim czasie jednym z najgłośniejszych wokalistów w kraju. Jeszcze niedawno o piosenkarzu disco polo mówiło się jednak głównie ze względu na jego poważne problemy rodzinne. W rozmowie z "Super Expressem" Martyniuk opowiedział, jak obecnie wygląda jego życie prywatne.

Zenek Martyniuk wyrósł w ostatnim czasie na jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Z tego powodu twórczość wokalisty disco polo spotykała się także z poważną krytyką, co nie zmieniło jednak pozytywnego nastawienia prezesa Jacka Kurskiego do pomysłu na jej promowanie. Przez to wiele osób nie pamięta dziś, że jeszcze jakiś czas temu w życiu Martyniuka działo się dużo gorzej niż obecnie.

Zenek Martyniuk opowiedział o życiu rodzinnym

Chociaż kariera zawodowa piosenkarza rozkwitała, dokuczały mu problemy rodzinne. Jego syn wzbudził ogromne kontrowersje swoim ślubem, a później szybkim rozstaniem z ciężarną żoną. Obecnie Martyniuk przekonuje jednak, że wśród jego bliskich znów zapanowały "radość i miłość". Tuż przed swym niedawnym jubileuszem pracy scenicznej przekonywał, iż w tym ważnym dniu będzie mu towarzyszył także syn, jego ukochana i ich córka.

Sam Martyniuk wyznał też dla "Super Expressu", że jest zachwycony rolą dziadka. Wokalista miał całkowicie stracić głowę dla malutkiej wnuczki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Przyznaję, że rozpieszczam Laurę. Nawet jeśli nie mogę jej widywać tak często, jakbym chciał, to bacznie śledzę jej rozwój. Ewelina każdego dnia przysyła mi mnóstwo zdjęć i filmików. Z Ameryki przywieźliśmy jej całą walizkę zabawek. Żona kupiła jej też piękne sukieneczki - opowiedział zachwycony piosenkarz.

Wokalista disco polo zapewnia, że wszystko wróciło do normy

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Agnieszka Chylińska pokazała rzecz, którą zrobiła jej córka. Serce pęka, żaden rodzic nie wie, jak zareagować

Martyniuk przyznał także, że mała Laura "bardzo żywo reaguje na jego piosenki i cieszy się, kiedy jej śpiewa". Wszystko obecnie wskazuje więc na to, iż wokaliście udało się skutecznie uporządkować życie rodzinne i rozwiązać poważne problemy, z jakimi borykali się jego bliscy. Chociaż niektórzy fani są zdania, że Martyniuk robi jedynie dobrą minę do złej gry, sam piosenkarz przekonuje, iż wszystko wróciło już do normy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Okrutnie zakpili z Maryli Rodowicz w The Voice Kids. Powróciły przykre wspomnienia
  4. Objawienie na scenie "The Voice Kids"! Gdy tylko otworzył usta, odwróciły się wszystkie fotele, niezwykła reakcja Dawida Kwiatkowskiego
  5. Przez 14 lat każdego dnia czekał na przystanku na swojego właściciela. Historia tego psa poruszyła cały świat

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News