Zenek Martyniuk przyłapany na gorącym uczynku. Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Zenek Martyniuk przyłapany na gorącym uczynku. Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości Źródło: Materiały prasowe

Zenek Martyniuk musiał przełożyć swoje koncertowe plany z powodu koroanwirusa, jednak niedawno wrócił na scenę. Król disco polo wystąpił m.in. podczas "Wakacyjnej Trasy Dwójki". Muzyk podjął również współpracę reklamową z siecią sklepów Media Markt. Podczas reklamowania marki fani przyłapali swojego ulubieńca na gorącym uczynku, firma skomentowała medialne doniesienia.

Zenek Martyniuk rozpoczął współpracę reklamową z popularną siecią sklepów sprzedającą sprzęt elektroniczny. Podczas promocji marki król disco polo został przyłapany przez fanów na gorącym uczynku podczas jawnego ignorowania rządowych zaleceń. Firma odniosła się do medialnych doniesień.

Zenek Martyniuk został przyłapany, w sieci opublikowano zdjęcia

Po przerwie związanej z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa Zenek Martyniuk powrócił do pracy ze zdwojoną siłą. Gwiazdor nie tylko znów koncertuje, ale również rozpoczął współpracę reklamową z popularną siecią sklepów z elektroniką. Król disco polo został gwiazdą marki Media Markt. W sieci już pojawiły się pierwsze nagrania reklamowe z udziałem muzyka, za które  Martyniuk miał zgarnąć ogromne honorarium.

Teraz w sieci pojawiły się kolejne materiały promujące następne działania reklamowe z udziałem muzyka. 5 sierpnia 2020 roku Zenek Martyniuk ma pojawić się na zaplanowanym spotkaniu z fanami w sklepie Media Markt w centrum handlowym Forum Koszalin. Już sam pomysł wydał się wielbicielom artysty szalony ze względu na pogarszającą się w kraju sytuację związaną z koronawirusem. Jednak zdjęcia, które opublikował w sieci sklep Media Markt, wywołały prawdziwe oburzenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk ignoruje zalecenia rządu

Na fotografiach, które udostępnił na swojej stronie m.in. "Super Express", widzimy Zenka Martyniuka w towarzystwie pracowników sklepów Media Markt. Wokalista chodzi po markecie bez rękawiczek, a nawet bez maseczki ochronnej. Muzyk nie przestrzega tym samym zaleceń rządu dotyczących stosowania środków bezpieczeństwa w czasie trwania pandemii koronawirusa.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielka awaria w całej Polsce. Miliony osób bez jakiegokolwiek dostępu

2. Ministerstwo Zdrowia potwierdza, będzie nowe prawo. Dotknie wszystkich Polaków

3. Szumowski chce wprowadzić dodatkowe restrykcje. Kogo obejmą?

Fani są oburzeni jego zachowaniem, uważają, że jako osoba publiczna powinien przede wszystkim dawać dobry przykład innym. "Super Express" poprosił o komentarz firmę Media Markt, która wystosowała oficjalny komunikat w tej sprawie.

- Pragniemy podkreślić, że zdjęcia są wyłącznie ilustracją do zapowiedzi spotkania w Koszalinie, a nie relacją z tego wydarzenia. Sesja, o której mowa, została zorganizowana w wydzielonej strefie, bez dostępu dla osób postronnych, a członkowie ekipy produkcyjnej, jak i personelu MediaMarkt, zachowali niezbędne środki bezpieczeństwa, w tym odpowiedni dystans, środki ochrony osobistej oraz dezynfekcję powierzchni wspólnych przed i po zakończeniu zdjęć - przekazali przedstawiciele firmy współpracującej z Zenkiem Martyniukiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilne ostrzeżenie dla Polaków. Dwa najbliższe dni będą kluczowe
  2. Media podały fatalne wiadomości. M. Stoch zarażony COVID-19
  3. Potwierdzono zakażenia w Biedronce. Sieć sklepów natychmiastowo wydała komunikat
  4. Bardzo smutna wiadomość. Stanisław Dąbrowski nie żyje
  5. Powiat jest zdziesiątkowany. Kilka tysięcy osób w jednym miejscu na kwarantannie
  6. Trwoga na urlopie. Sanepid poszukuje osób, które były w popularnym miejscu, potwierdzono zakażenie kobiety
  7. Wystarczył zaledwie miesiąc. Już 14 tys. Polaków zgłosiło się po 5 tys. zł, też możesz do nich dołączyć
  8. Niestety, napłynęły niepokojące wieści z jednej z Biedronek. Ważny komunikat dla klientów
  9. Marta Kaczyńska przyłapana z synkiem na plaży. Internauci patrzą tylko na jedno

Źródło: Super Express

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News