Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał

Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał Źródło: Screen/youtube/Music4Ever2012

Zenek Martyniuk był jedną z największych gwiazd Sylwestra z TVP, której występ przyciągnął pod scenę ogromne tłumy. Podczas koncertu jednak doszło do niespodziewanej sytuacji, a wszystko poszło na wizji.

Zenek Martyniuk to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki oraz niekwestionowany król disco polo. Każdy jego koncert gromadzi tłumy, nic więc dziwnego, że zapraszany jest również na wszystkie, najważniejsze wydarzenia muzyczne, organizowane w naszym kraju. Stało się tak również w Sylwestra, gdy stanął na scenie TVP

Jego koncert podczas Sylwestra Marzeń zgromadził prawdziwe tłumy. Wydawało się, że wszyscy bawią się doskonale i koncert jest jednym z najbardziej udanych, jednak nagle stało się coś niewiarygodnego. Zenek Martyniuk zamarł i nie mógł uwierzyć w to, co się dzieje. 

Zenek Martyniuk gwiazdą Sylwestra z TVP

Gdy tylko rozbrzmiały ze sceny kultowe "Przez Twe Oczy Zielone" czy "Przekorny Los", tłumy rzuciły się do zabawy. To nie pierwszy raz, kiedy Zenek Martyniuk występuje podczas sylwestrowej zabawy, każdy pod sceną więc jeszcze przed rozpoczęciem koncertu wiedział, że szykuje się zabawa doskonała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wydawało się, że publika bawi się doskonale, aż do pewnego momentu. Podczas wykonania utworu "Dziewczyna ze snu" doszło do sytuacji, która sprawiła, że Zenek Martyniuk osłupiał.

Król disco polo nie mógł uwierzyć w reakcję widzów

Refren jak zwykle rozgrzał widzów, na nagraniach widać, jak wszyscy się doskonale bawią. Nic nie zwiastowało tego, że zaraz dojdzie do żenującej wpadki. 

Między fragmentami piosenki król disco polo chciał nawiązać kontakt z publiką. 

- Śpiewamy? - wykrzyknął patrząc w stronę tłumu. 

Niestety okazało się, że choć publika bawiła się całkiem dobrze, nikt nie miał przesadniej ochoty odpowiadać gwiazdorowi ze sceny. Po jego pytaniu usłyszeń było można zaledwie kilka okrzyków, co jest zdecydowanie słabym wynikiem jak na ilość ludzi pod sceną. Niestety ta nieprzyjemna sytuacja poszła na wizji Sylwestra z TVP, a teraz krąży po sieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Karambol na autostradzie, 5 osób nie żyje, 60 jest rannych, w tym małe dzieci. Dramatyczne wiadomości z zagranicy

Zawiedziony wydawał się również sam Zenek Martyniuk, który zwykle raczej nie ma problemu z nawiązywaniem kontaktu z fanami. Całe szczęście była to tylko jedna sytuacja, w której fani zawiedli króla disco polo. Nagranie z tego momentu zobaczyć można poniżej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Wygląda jak dziecko Pudzianowskiego i Boczka ze "Świata według Kiepskich". Nowy mega-gwiazdor ma być na Fame MMA
  3. Okrutnie zakpili z Maryli Rodowicz w The Voice Kids. Powróciły przykre wspomnienia
  4. Polsat podał tragiczne informacje z samego rana. W pożarze zginęły 4 osoby, kilkanaście walczy o życie
  5. Przez 14 lat każdego dnia czekał na przystanku na swojego właściciela. Historia tego psa poruszyła cały świat

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News