Wielka radość w domu Zenka Martyniuka. Lada moment rozpocznie się ogromne świętowanie

Wielka radość w domu Zenka Martyniuka. Lada moment rozpocznie się ogromne świętowanie Źródło: plejada.pl/Piotr Andrzejczak / MW Media

Zenek Martyniuk był ostatnio gwiazdą ogromnego skandalu, a wszystko za sprawą jego syna, który oskarżony został o posiadanie narkotyków. Teraz jednak wszystko układa się pomyślnie. Zenek dawno nie był tak szczęśliwy. Niedługo czeka go niesamowita chwila, będzie co świętować.

Zenek Martyniuk jest uwielbiany przez Polaków. Od wielu lat określany jest mianem króla disco-polo. Ten sympatyczny wokalista skradł nasze serca nie tylko wielkimi hitami disco polo, ale także wesołym usposobieniem. Mężczyzna może pochwalić się wieloma sukcesami na koncie. Teraz osiągnął jeszcze większy, niedługo czeka go ogromne świętowanie. Jest zresztą co świętować.

Zenek Martyniuk - król disco polo

Skandal związany z jego synem nieco ucichł. Sytuacja wydaje się być opanowana. Choć syn i jego mieli się rozwodzić, wydaje się, że doszli do porozumienia. Obojgu im zależy na dobrze ich córeczki. 

- Wierzę, że te złe doświadczenia młodzi mają na zawsze za sobą. Moja wnuczka musi wychowywać się w dobrej, kochającej się, zgodnej rodzinie - powiedział Zenon.

Martyniuk tej zimy ma powód do nie lada radości. 10 lutego 2020 roku odbędzie się w Warszawie premiera filmu biograficznego o legendarnym królu disco polo. "Zenek" oparty jest o fakty z jego życia, będzie więc co oglądać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Do tej pory widziałem jedynie kilka scen. Nie jestem jakimś znawcą filmowym, ale to co widziałem, mi się podobało. Wierzę, że wstydu nie będzie - powiedział Martyniuk dla tygodnika "Świat i ludzie".

Król disco polo dawno nie był tak szczęśliwy 

Mężczyzna sam przyznaje, że dawno nie czuł takiej radości z życia. Nie dość, że życie jego syna zaczęło wychodzić na prostą, do tego premiera filmu o nim, a także dwa dni po oficjalnej premierze, urodziny obchodzi Laura, jego wnuczka. Dziewczynka przyszła na świat 12 lutego 2019 roku. Jej pierwsze urodziny na pewno będą hucznie obchodzone. Do domu Zenka w Grabówce zjedzie się prawdopodobnie cała rodzina. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęło stare zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej. W ogóle nie przypomina siebie
2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

- Laura to nasza duma. Rośnie zdrowo, nie choruje, jest silna. Niedawno zaczęła stawiać pierwsze kroki. Jest bardzo żywym dzieckiem, trudno za nią nadążyć. Cała rodzina oszalała na jej punkcie - opowiada dumny dziadek.

- Jak słyszy muzykę, od razu zaczyna tańczyć, trudno ją zatrzymać. Bardzo żywo reaguje na muzykę. Syn z synową mówią, że uwielbia słuchać moich piosenek. Chciałabym, żeby wnusia grała na skrzypcach i na pianinie, ale nie chcemy z żoną nic narzucać - Zenek pęka z dumy, gdy mówi o wnuczce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Dagmara skrzywdziła wiele kobiet, trafiła do więzienia. Słowa prokuratora mówią same za siebie, nawet po latach budzą oburzenie
  4. Kultowy schabowy zniknie z polskich stołów? Kuriozalny powód, Polacy obejdą się smakiem
  5. Przekazujemy wyrazy współczucia. Smutne zdarzenie spotkało profesora Jana Miodka

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News