Smutne doniesienia o Zenku. Nic nie dało się zrobić, pozostaje jedynie czekać

Smutne doniesienia o Zenku. Nic nie dało się zrobić, pozostaje jedynie czekać Źródło: TOMASZ MATUSZKIEWICZ/AGENCJA SE/East News

Zenek Martyniuk nie mógł nic zrobić. Niestety, pozostaje mu tylko czekać i nie dawać się dramatom, jakie na niego spadły. Fani długo nie mieli o niczym pojęcia, fatalne doniesienia mediów odbierają mowę.

Zenek Martyniuk od lat plasuje się jako niekwestionowany król disco polo. Na każdym koncercie zgarnia gromkie owacje, odnosi ogromne sukcesy, zarabia krocie, a co najważniejsze, może cieszyć się szerokim gronem oddanych fanów. Nikt nawet nie przypuszczał, że w cieniu wielkiej sławy i złudnie sielankowego życia gwiazdor przeżywa prawdziwy koszmar. 

Zenek Martyniuk nie mógł nic zrobić. Wyjątkowo smutne informacje 

Od miesięcy świat zmaga się z pandemią koronawirusa. Pierwsze tygodnie były wyjątkowo dramatyczne, rosła bowiem nie tylko liczba zarażonych i ofiar śmiertelnych, ale i liczba osób, które z dnia na dzień zostawały przez pracy. Przedsiębiorcy zaczęli popadać w coraz trudniejszą sytuację finansową. Dziś niektórzy zaczynają stawać na nogi, ale są i tacy, którzy nadal zmagają się z prawdziwym koszmarem, a mimo to mówi się o nich niewiele. Chodzi o wszystkich artystów scenicznych. Przez panujące wciąż obostrzenia nie mogą występować, co z kolei wiąże się z tym, że nie zarabiają.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dopiero po kilku tygodniach w rozmowie z "Super Expressem", o czym pisze w swoim artykule portal Lelum, Zenek Martyniuk przyznał, że i jego zawodowo bardzo dotknęła epidemia. Gwiazdor nie może jednak nic zrobić i pozostaje mu tylko czekać, aż sytuacja się unormuje i znów będzie mógł występować. Z obliczeń "SE" wynika, że jeżeli epidemia nie ustanie, a wydarzenia masowe nie zostaną przywrócone, do końca roku król disco polo może stracić nawet 7,5 miliona złotych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Największa gwiazda polskiego kabaretu błaga o pomoc. Chodzi o jego partnerkę, wyjątkowo smutne

2. Przeżyli razem ponad pół wieku. Kiedy umierali, trzymali się za ręce

Sam Martyniuk stara się tym nie przejmować. Trudno jednak zaprzeczyć, że oszczędności kiedyś się skończą, a wtedy on zostanie na lodzie. 

- Pogodziłem się z sytuacją. Pieniądze są ważne, ale to nie wszystko. W końcu mam czas, żeby pomieszkać we własnym domu i cieszyć się z małych rzeczy. Koszę trawę, sadzę z żoną kwiaty - mówił dla "SE", cytowany przez Lelum, Zenek Martyniuk. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasypiasz i niespodziewanie czujesz drgnięcie? Organizm wysyła ci ważny znak, musisz unikać spożywania 1 produktu, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Tragiczne informacje potwierdziły się. 24-letni trener zmarł nagle, powody jego śmierci mrozi krew w żyłach
  3. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje zasłużony działacz "Solidarności"
  4. Koniec uwielbianej przez Polaków stacji. Po 18 latach kanał przestanie istnieć
  5. Tata zrobił sobie piękne zdjęcie z dziećmi. Chwilę później wszyscy nie żyli, porażający powód tragedii
  6. Nie mieści się w głowie, co właśnie zrobił Andrzej Duda. Tysiące Polaków nigdy mu nie zapomną

Źródło: Lelum 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News