Zenek Martyniuk ma konflikt ze Sławomirem?! Król disco polo jednym zdaniem zrobił porządek

Zenek Martyniuk ma konflikt ze Sławomirem?! Król disco polo jednym zdaniem zrobił porządek Źródło: Wikipedia/Fauno

Zenek Martyniuk jest bezapelacyjnym królem disco polo.Wraz z zespołem Akcent, którego jest liderem i wokalistą, zrobił oszałamiająca karierę. Jak wiadomo, na rynku disco polo panuje bardzo duża konkurencja, a konflikty zdarzają się często. Krążą pogłoski o tym, że Martyniuk pokłócił się ze Sławomirem.

Zenek Martyniuk jest największą gwiazdą disco polo, odpowiedzialną za wypromowanie tego gatunku w Polsce. Zaczynał jako lider i wokalista zespołu Akcent, z którym to osiągnął oszałamiający sukces. Pozycja artysty na polskim rynku muzycznym wydaje się być niezachwiana. Zenek musi się jednak liczyć z nowymi postaciami, które chcą przyciągnąć fanów disco polo. 

Zenek Martyniuk ma konflikt ze Sławomirem? 

Zenek Martyniuk rozkochał w sobie polską publiczność disco polo takimi hitami jak "Przez twe oczy zielone", "Zaczarowana wyspa" czy "Przewrotny los". Jednak wiadomo, że jeżeli chodzi o disco polo, ciągle pojawiają się pretendenci chętni do zdetronizowania muzyka. 

Rynek tego gatunku muzycznego jest bardzo trudny, ale jednocześnie bardzo dochodowy. Wielkie gwiazdy disco polo wyprzedają sale koncertowe i imprezy plenerowe, a do tego cieszą się uznaniem tysięcy Polaków. Walka o względy fanów bywa nie raz bardzo zażarta, a entuzjaści tego gatunku uważają, że największe gwiazdy są wręcz w konflikcie. W końcu jedna ze stron zabrała głos.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatnio najpopularniejszym i najlepiej zarabiającym artystą jest Sławomir, którego hit "Miłość w Zakopanem" uwielbiają miliony Polaków. Taka duża popularność innego artysty mogła zdenerwować króla disco polo. Media spekulują, że panowie są skonfliktowani. 

Cała prawda o konflikcie gwiazd disco polo

Zenek Martyniuk do tej pory nie reagował w żaden sposób na plotki dotyczące jego niechęci do Sławomira. Ostatnio zdecydował się zabrać głos w tej sprawie. Podczas jednego z wywiadów został zapytany o Sławomira zdementował wszelkie pogłoski na ten temat. Jednym zdaniem rozwiał wątpliwości.

Król disco polo bardzo ciepło odniósł się do Sławomira i zapewnił, że jak tylko spotyka go przy różnego rodzaju branżowych okazjach "przybijają sobie piąteczki". Wynika z tego, że rozłam na disco-polowej scenie jest mitem. Panowie nie mają ze sobą żadnego konfliktu, a wręcz przeciwnie, bardzo się lubią i szanują. Zenek dopinguje młodszego kolegę i trzyma kciuki za jego kolejne sukcesy. Jak widać nawet na tak ciasnym i trudnym rynku, jakim jest disco polo, znajdzie się miejsce na przyjaźń i wsparcie między artystami. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Cała prawda o dzieciach Bronisława Komorowskiego! Nigdy nie zgadniecie, czym zajmują się dzieci byłego prezydenta. Zdębiejecie z wrażenia!
  2. Małgorzata Kożuchowska przekroczyła wszelkie granice. Pokazała coś, czego żaden Polak się nie spodziewał! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co zobaczyli!
  3. Alicja Bachleda-Curuś naprawdę była do tego zdolna. Podarowała synkowi cząstkę polskiej tradycji na Dzień Dziecka
  4. Łapcie małą Julkę Kulkę Cebulkę". Julia Wieniawa pokazała wszystkim fanom jakim była "brzdącem" (FOTO)
  5. Żona Janowskiego zerwała się w środku nocy na równe nogi. Była już 1:00, gdy z mężem znaleźli Krawczyka
  6. Poderwie Was z foteli, czołowa gwiazda TVN wykiwała wszystkich fanów? Wyciekły zdjęcia z ukrycia, ujawniają całą prawdę

 Źródło: Fakt24

Następny artykuł