Kolejne problemy z synem Zenka Martyniuka. Tym razem oburzona matka stanęła w jego obronie

Kolejne problemy z synem Zenka Martyniuka. Tym razem oburzona matka stanęła w jego obronie Źródło: Piotr Grzybowski Agencja SE East News

Zenek Martyniuk po raz kolejny musi borykać się z problemami z synem. Media obiegła kontrowersyjna informacja na temat życia osobistego Daniela. Internauci byli bezlitośni. Oburzona matka postanowiła stanąć w obronie ukochanego jedynaka. Danuta Martyniuk zdementowała najnowsze plotki. Wierzycie w jej wersję wydarzeń?

Zenek Martyniuk regularnie musi mierzyć się z konsekwencjami wybryków swojego syna Daniela. Ten młody człowiek słynie z hulaszczego trybu życia, kontrowersyjnych wypowiedzi i czynów niezgodnych z prawem. Przez ostatnie miesiące internauci z zapartym tchem śledzili jego konflikt z organami ścigania i aresztowanie. Niedawno media obiegła kolejna informacja na jego temat. Jak pisaliśmy przed tygodniem, Daniel Martyniuk rozwodzi się z matką swojego dziecka, którą poślubił zaledwie dwa lata temu. To jednak nie koniec problemów.

Zenek Martyniuk po raz kolejny ma problemy z synem

Zenek Martyniuk niedawno znalazł się w ogniu krytyki internautów. Gwiazdor disco-polo był oskarżany o zbyt pobłażliwe traktowanie swojego syna - kiedy ten trafił do aresztu za prowadzenie samochodu bez uprawnień i złamanie zasad kwarantanny, muzyk zdecydował się na wpłacenie oszałamiającej kaucji. Komentujący uważali, że takie postępowanie sprawi, że Daniel Martyniuk nie wyciągnie wniosków z kary. Czas pokazał, że ich podejrzenia nie były bezzasadne. Ostatnio syn gwiazdora zaatakował gwiazdę TVN i wpadł w furię, komentując sytuację polityczną w kraju. To nie wszystko - media donoszą, że syn Zenka Martyniuka miał zdradzać swoją młodą żonę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zaraz po ślubie Daniela Martyniuka i jego ukochanej Martyny, pojawiły się pierwsze informacje na temat nieporozumień pomiędzy parą. Sytuacja była na tyle napięta, że przez pewien czas syn gwiazdora nie mieszkał z ciężarną małżonką. Choć informacje o rozwodzie pojawiały się regularnie, partnerka syna muzyka disco-polo dawała mu kolejne szanse. Podobno wpływ na jej decyzję miała Danuta Martyniuk. Okazało się jednak, że Ewelina nie jest w stanie dłużej żyć u boku męża, dlatego zdecydowała się na złożenie dokumentów rozwodowych. Pierwsza z rozpraw ma odbyć się już w tym miesiącu. Tymczasem media obiegła informacja na temat romansu Daniela Martyniuka.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: nie żyje polski polityk. Media potwierdziły tragiczną wiadomość

2. Przez okno samochodu zobaczyła worek. Kiedy się przyjrzała bliżej, od razu zahamowała

3. Premier podjął decyzję. Przymusowa kwarantanna dla Polaków na nowych zasadach jest już przesądzona

Przed rozpoczęciem związku z obecną żoną, syn Zenka Martyniuka był związany z tajemniczą Faustyną, fanką zespołu Akcent. Tygodnik "Twoje Imperium" doniósł, że Daniel Martyniuk wyraźnie nadal darzy młodą prawniczkę sentymentem. Mężczyzna miał być ostatnio widziany w jej towarzystwie. Co więcej, udawał się także na randki do mieszkania kobiety, na które rzekomo woziła go mama. Para miała spotykać się nawet w czasie, kiedy Daniel był już mężem Eweliny. Danuta Martyniuk postanowiła zdementować te doniesienia.

- Nie wożę syna na żadne randki! Takie sugestie mnie obrażają (...). A to, że ponad dwa miesiące temu spotkał się raz z byłą dziewczyną, o niczym nie świadczy! - mówiła żona Zenka Martyniuka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najgorsza wiadomość dzień przed rozpoczęciem roku szkolnego. Media przekazały informacje o śmierci
  2. Na kolanach przed okienkiem, skandaliczny powód. Porażające zdjęcie wyciekło do sieci
  3. Skandaliczne sceny w autobusie miejskim. Pijany kierowca narażał pasażerów, ich reakcja zadziwiła nawet policję
  4. Zapadła decyzja, uczniowie wrócą do szkół dopiero 7 września. Pilna wiadomość dla rodziców dzieci z polskiej miejscowości
  5. Gwiazda Pytanie na śniadanie z dnia na dzień straciła pracę. Jest niespodziewany komentarz, może namieszać

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News