Zenek Martyniuk uczczony w wybitny sposób. Inni mogą tylko pomarzyć o takim zaszczycie

Zenek Martyniuk uczczony w wybitny sposób. Inni mogą tylko pomarzyć o takim zaszczycie Źródło: youtube

Zenek Martyniuk został obdarowany wspaniałym prezentem. Jeszcze żadnego muzyka w kraju nie uhonorowano w ten sposób.

Zenek Martyniuk na polskiej scenie muzycznej gości już od wielu lat. To za jego sprawą muzyka disco polo przeżywa prawdziwe odrodzenie, a on zyskał status jeszcze większej gwiazdy. Nikt nie mógł przewidzieć, że Zenek Martyniuk zostanie obdarowany tak wspaniałym prezentem. Gwiazdora spotkał niebywały zaszczyt. 

Najjaśniejsza gwiazda polskiej muzyki - Zenek Martyniuk

Sylwester organizowany przez telewizję TVP potwierdził, że Polacy kochają disco polo, a Zenek Martyniuk jest jedną z najjaśniejszy gwiazd polskiego show-biznesu. Niewielu artystów w kraju może pochwalić się takimi osiągnięciami, jak Zenek Martyniuk. 

Informacja o tym, że zostanie nakręcony film biograficzny o muzyku, sprawił, że Polacy oszaleli z radości. Już za dwa tygodnie będą mogli wybrać się do kina, by na wielkim ekranie poznać historię życia artysty. Sekrety Zenka Martyniuka zostaną ujawnione, nic dziwnego, że widzowie nie mogą doczekać się premiery filmu. Jednak zanim film wejdzie do kin, Zenek Martyniuk został wyróżniony w szczególny sposób. Otrzymał niebywałe wyróżnienie, które podkreśla, jak ważną rolę odrywa na polskiej scenie muzycznej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk doczekał się wspaniałego prezentu

Okazuje się, że popularność i ilość sprzedawanych płyt to nie wszystko, czym może pochwalić się Zenek Martyniuk. Wiadomości, które własnie obiegły media potwierdzają, że muzyk osiągnął już niemalże wszystko. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi na ulicy z bezpańskim psem

2. Szczęśliwy jak nigdy Michał Wiśniewski z byłą żoną. Przekazali radosną nowinę, gratulacje spływają z całej Polski

Wyszło na jaw, że Zenek Martyniuk doczekał się gry komputerowej. Już niedługo gra będzie miała swoją premierę w Londynie, a już dziś wiadomo, że usłyszymy w niej największe hity, takie jak "Oczy zielone" czy "Przekorny los". Niestety fani jeszcze muszą poczekać, aby dowiedzieć się, na czym gra ma polegać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy cukrzycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Z mięsa wycieka prawie niezauważalna ciemna breja? Gdy dowiesz się czym jest poliakrylan sodu, przejdzie Ci ochota na gotowanie
  4. Nie chcieli płacić księdzu za ślub. Wybrali "swaćbę" i wszystko kosztowało ich 100 zł
  5. Mało kto wie jak naprawdę zmarł Jan Paweł II. Uciszono kontrowersje, mogły wywołać skandal

źródło: pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News