Zenek Martyniuk drży z niepokoju o przyszłość wnuczki. Chodzi o jej rodziców

Zenek Martyniuk drży z niepokoju o przyszłość wnuczki. Chodzi o jej rodziców Źródło: instagram

Zenek Martyniuk boi się o to, co może wydarzyć się w przyszłości. Najpopularniejszy polski muzyk związany z disco polo, podzielił się swoimi obawami na temat wnuczki. Wokalista drży z niepokoju, myśląc o jej rodzicach.

Zenek Martyniuk każdego dnia przekonuje swoich fanów, o tym, że los jest dla niego wyjątkowo łaskawy. Ciężka praca w połączeniu z odrobiną szczęścia sprawiły, że dziś jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w kraju. Chociaż wszystko do tej pory układało się po jego myśli, ostatnie wyznanie mocno zaniepokoiło fanów. Okazuje się, że Zenek Martyniuk boi się o losy swojej wnuczki. 

Muzyk Zenek Martyniuk jest dziadkiem na medal

Kiedy Zenek Martyniuk kończy koncerty i wraca do domu ma w końcu czas, by spędzić czas ze swoją rodziną. Niedawno, gdy był razem z żoną w trasie koncertowej po Stanach Zjednoczonych, przywiózł swojej ukochanej wnuczce walizki wypełnione prezentami. Jak wtedy wyznał, dziadek jest od tego, by rozpieszczać swoje wnuki, a mała Laura jest jego oczkiem w głowie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie dziwi nikogo fakt, że Zenek Martyniuk przejmuje się losem małej Laury, która niedługo skończy pierwszy roczek. Okazuje się, że sytuacja jej rodziców nie do końca jest ustabilizowana. Wszystko to sprawia, że Zenek Martyniuk drży z niepokoju o przyszłość dziewczynki. 

Zenek Martyniuk drży z niepokoju o losy swojej wnuczki

- Laurę kochamy nad życie i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby rodzina, jaką założył mój syn, była szczęśliwa. Daniel i Ewelina świetnie sobie radzą jako rodzice, problemy w związku też mają za sobą, między nimi dobrze się dzieje - wyznał niedawno Zenek Martyniuk, komentując poważne problemy, z jakimi przyszło zmierzyć się rodzinie Martyniuków.

Kiedy pojawiły się informacje, że w małżeństwie rodziców małej Laury źle się dzieje, wszyscy myśleli, że będzie ono już nie do uratowania. Pomiędzy małżonkami miało dojść do awantury, podczas której interweniowała policja, a przy Danielu znaleziono narkotyki. Ewelina złożyła nawet pozew o rozwód, ale szybko go wycofała, a jej mąż dostał ostatnią szansę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podejrzenie koronawirusa na pokładzie polskiego samolotu. Pasażerowie uwięzieni na pokładzie
2. Piorunujące informacje, prokurator zaczął postępowanie ws. Viki Gabor. Internauci drżą z obaw

Po takich wydarzeniach Zenek Martyniuk boi się, by mała Laura nie wychowywała się w rozbitej rodzinie. Chciałby, by jego syn z żoną żyli ze sobą tak długo, jak on ze swoją ukochaną. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Wszyscy obserwowali, jak walczył do samego końca. Niestety, nie żyje
  4. Genialny trik na czyszczenie piecyka z termoobiegiem bez szorowania. Będzie błyszczał jak nowy
  5. Zgwałcił 4-letnie siostry, ale nie to jest najgorsze. Zaraził je ciężką chorobą, rodzina jest zrozpaczona  

źródło: pomponik 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News