Ich zachowanie jest naprawdę żenujące. TVP znalazło nowy sposób na niepokazywanie serduszek WOŚP. Muszą naprawdę nie lubić Owsiaka.

Wszyscy wiedzą, że TVP nie przepada za Jurkiem Owsiakiem i od kiedy zmieniła się władza, to niechętnie mówią o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Już w niedziele odbędzie się 26 finał WOŚP i wszyscy się zastanawiają czy w tym roku TVP powie coś o tym wydarzeniu. Internauci spodziewają się, że stacja znajdzie milion tematów, żeby tylko o tym nie powiedzieć.

ZOBACZ TAKŻE: Jest ZLECENIE na Owsiaka! Szef WOŚP roztrzęsiony ujawnia

Wiele osób także pamięta, jak rok temu telewizja nie pokazała serduszka WOŚP na kurtce posła PO Arkadiusza Myrcha. Wielu internautów się wtedy oburzyło, a Kurski tłumaczył, że to sprawka „Belzebuba”.

TVP znalazło nowy sposób

Teraz TVP ma nowy sposób na to, jak nie mówić o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Program „Woronicza 17” zawsze był nadawany na żywo. Tym razem nagrali go już w piątek. Po co?

ZOBACZ TAKŻE: Słynny polski muzyk pójdzie siedzieć! Jest oskarżony o…

Internauci piszą, że to celowe zagranie TVP, aby nie pokazywać  programie serduszek i występów związanych z WOŚP. Stacja tłumaczy to wyjazdem Rachonia na ferie, ale wiele osób nie chce w to wierzyć.

Źródło: wp.pl

Za ile Karolak sprzedał gitarę? Nie zgadniesz! 13 najdziwaczniejszych aukcji WOŚP


"Wspaniałe stulecie": Co dziś robi serialowa Roksolana? Przeżyła WIELKĄ przemianę!

...

Zobacz również