Niektórzy zrobią wszystko, byleby posiać trochę taniej sensacji. Do takich właśnie należy ta aktorka filmów dla dorosłych. Od kiedy poddała się operacjom plastycznym i upodobniła do jednej ze sławnych wokalistek, jej kariera nabrała tempa. Jednak nie wystarczyło jej to. Kiedy tylko może, chce zwracać na siebie uwagę.

Uprawianie yogi w skąpym wdzianku w parku, świecenie ogromnym, sztucznym biustem i wypchanymi ustami – Mary Carey z tego słynie. Aktorka porno, od kiedy tylko jest w branży, próbuje wzbudzać sensację i zwracać na siebie uwagę nawet w najbardziej żenujący sposób.

Poddała się nawet operacjom plastycznym, byleby wyglądać jak Mariah Carey, sławna piosenkarka. Sama przyznaje, że jest jej wielką fanką, jednak operacji nie przeszła przez sympatię do wokalistki, ale tylko po to, by przyciągać uwagę na filmach. Trzeba przyznać, że wygląda jak jej chodząca karykatura. Choć ma więcej przeciwników, niż fanów, nie przeszkadza jej to – gdzie tylko może, wpycha w kadr swoje sztuczne do obrzydzenia piersi.

Było tak także ostatnio, kiedy idącą po chodniku Carey spotkał fotoreporter. Kiedy aktorka zobaczyła kamerę, zaczęła pokazywać swoje silikonowe wdzięki i świecić krótką spódniczką. Oczywiście zebrała za to siarczystą krytykę, ale nie interesują jej opinie ludzi, a to, że znajduje się w blasku fleszy.

źródło: pomponik.pl
źródło: pomponik.pl
źródło: pomponik.pl
źródło: pomponik.pl
źródło: pomponik.pl

źródło: pomponik.pl

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd


One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]

...

Zobacz również