Popularny niegdyś premier Polski ma obecnie problemy. Romans, o którym jeszcze kilka lat temu mówiła cała Polska, teraz stał się dla niego obciążeniem nie do udźwignięcia. Mowa o związku Marcinkiewicza z Izabelą Olchowicz, która ostatnio prowadzi w mediach kampanię przeciw byłemu ukochanemu. Internauci n

Olchowicz w wywiadzie dla Super Expressu oskarżyła Marcinkiewicza o niewypłacanie alimentów, które przysługują jej decyzją sądu. Jak mówi była partnerka polityka, Marcinkiewicz całkowicie porzucił ją i jest niewzruszony jej ciężką sytuacją zdrowotną. Sytuację ma pogarszać fakt, że przez problemy z byłym partnerem Olchowicz miała narazić się na problemy psychiczne.

– Obecnie z tytułu zaległości alimentacyjnych Kaz jest mi winien około 11-12 tysięcy złotych. Alimenty zostały mu zasądzone w styczniu 2016 roku w wysokości 5 tys. zł miesięcznie. Od pięciu miesięcy płaci nieregularnie po 1-2 tysięcy złotych. Potrzebuję ciągłej opieki przy myciu się, ubieraniu. Ze względu na obciążenie psychiczne chodzę na psychoterapię dwa razy w tygodniu – oświadczyła Olchowicz.

Zarzuty byłej ukochanej odrzuca całkowicie Marcinkiewicz. Zdaniem byłego premiera, to, co mówi o nim Olchowicz, to zwykłe szkalowanie i pomówienia. Sam Super Express, który przeprowadził wywiad z kobietą, Marcinkiewicz nazwał szmatławcem. Ubaw z całej tej sprawy mają internauci, którzy obserwują zmagania byłej pary i bezlitośnie komentują, że takie wywlekanie sobie problemów na oczach publiki to po prostu żenada.

– Oświadczam, że Iza Olchowicz jest od 2010 roku na moim wyłącznym utrzymaniu, choć nie żyjemy już wspólnie od ponad czterech lat. W tym roku otrzymała już ode mnie 35 tys. zł. Nie rozumiem, dlaczego systematycznie i bez opamiętania szkaluje mnie przy pomocy tego samego szmatławca – oświadczył Marcinkiewicz.

...

Zobacz również

źródło: facebook.com/kazimierz.lix