Kuriozalne wpisy na oficjalnym koncie MON na Twitterze. Internauci reagują

Kuriozalne wpisy na oficjalnym koncie MON na Twitterze. Internauci reagują

Ministerstwo obrony narodowej nie ma lekko w ostatnich czasach. Głównie za sprawą kontrowersji, jakie wywołują decyzje ministra Macierewicza oraz postacie w nim pracujące. Na oficjalnym profilu MON na Twitterze pojawił się ostatnio wpis, który w ocenie większości internautów - nawet zwolenników obozu władzy - to już przesada.

Kłopoty wizerunkowe ministerstwa spraw obrony tj. afera wokół Bartłomieja Misiewicza, przyćmiewają niemal wszystko, czego dokonuje resort w ostatnich miesiącach.

Z pewnością nie poprawi wizerunku ministerstwu Macierewicza ostatni wpis, jaki pojawił się na oficjalnym koncie MON na Twitterze. Według oceny większości internautów, co ciekawe nawet zwolenników obecnego obozu władzy, wpisy jak ten nie powinny pojawiać się na oficjalnym koncie tak ważnej instytucji.

 -  Panie pośle Siemoniak czy pamięta pan, co pan robił gdy minister @Macierewicz_A ratował Grom niszczone przez rzad Bieleckiego i Tuska? bo pana kolega pisze, że biegał pan wówczas po pizze dla Tuska - czytamy na profilu MON.

Na reakcję internautów długo czekać nie trzeba było.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News