Zemsta TVP na Makłowiczu! Ten wpis kucharza mówi wszystko

Zemsta TVP na Makłowiczu! Ten wpis kucharza mówi wszystko

Sprawa, o której głośno było kilka dni temu, właśnie znalazła swój finał. TVP zemściła się na Robercie Makłowiczu za jego oskarżenia, co do zmanipulowania jego wypowiedzi w spocie wizerunkowym. Makłowicz nie kryje swoich emocji.

Tragiczny finał ma spór Roberta Makłowicza z Telewizją Polską. Kilka dni temu donieśliśmy za słowami Makłowicza o tym, że spot wizerunkowy TVP został zmanipulowany. Teraz okazuje się, że TVP przygotowała na tę okazję bardzo konkretną odpowiedź. Nadawca publiczny bezprecedensowo zemścił się i zerwał nagle współpracę z Makłowiczem.

O odpowiedzi TVP na oskarżenia Makłowicza poinformował sam ekspert kulinariów. Na Facebooku zamieścił bardzo smutny wpis, w którym informuje, że otrzymał list od szefostwa TVP. Od momentu jego dostarczenia współpraca między nim a telewizją zostaje zakończona. Po prawie 20 latach Makłowicz znika więc z telewizji.

 - Dostarczono mi przed chwilą kurierem urzędowe pismo, w którym TVP odstępuje od umowy na realizację cyklu „Makłowicz w podróży” z chwilą odebrania epistoły. To oznacza, że po prawie dwudziestu latach me programy niebawem znikną z anteny telewizji publicznej, a niektóre nakręcone już premierowe odcinki nie zostaną przez nią kupione i wyemitowane - podał Makłowicz.

Ekspert kulinariów nie zostawił na TVP suchej nitki. Rozwiązanie sprawy przez TVP porównał do działań władz PRL za Władysława Gomułki. Jak smutno podkreślił, pozostał jedynie "absmak grozy".

źródło: facebook.com/RobertMaklowicz pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News