Jarosław Kaczyński
youtube.com
Wiadomości Pikio - 1 Grudnia 2018

Zemsta Kaczyńskiego była dla niego bolesna. Gwiazdor TVP wyrzucony na bruk

TVP zakończyło swoją współpracę z gwiazdą, którą to telewizja sama wypromowała. Publiczny nadawca musiał pożegnać się z jednym z najbardziej wyrazistych i kontrowersyjnych gwiazdorów. Powód? Podczas wywiadu otwarcie ugodził w prezesa partii rządzącej. Reakcja medium była natychmiastowa - tego samego dnia gwiazda została wywalona na bruk.

TVP nie pozostawiło wątpliwości, że nie pozwoli na obrażanie prezesa PiS, a także wyszydzanie działań partii rządzącej. Medium publiczne w czwartek po południu poinformowało o zawieszeniu współpracy z podróżnikiem, Wojciechem Cejrowskim. Wypromowany przez TVP lata temu Cejrowski, wybił się na programie podróżniczym "Boso przez świat". Szybko jednak zaczął robić karierę po prawej stronie polityki, kiedy okazało się, że jego poglądy są bardzo skrajne. Podróżnik i sympatyk prawicy został więc wezwany do współpracy z TVP raz jeszcze po przejęciu przez PiS władzy. Ta kooperacja właśnie się zakończyła, a przynajmniej do końca roku.

TVP zerwało współpracę po wywiadzie

W czwartek rano Wojciech Cejrowski udzielił wywiadu dla radia WNET. W swojej długiej wypowiedzi nie szczędził krytyki ekipie dobrej zmiany. Właściwie cała jego wypowiedź to była jedna wielka krytyka i punktowanie rządów Prawa i Sprawiedliwości. Wojciech Cejrowski zaczął od krytykowania zaniechania wprowadzania zakazu aborcji, by przejść do szydzenia z reformy sądownictwa. - Jeżeli PiS wystawia mnie [ws. zakazu aborcji – przyp. red.] po raz trzeci, to ja muszę roztropnie uznać, że nie chce tego załatwić. Następnym razem będę musiał szukać jakiegoś innego sposobu. (...) Być może zgłosi się ktoś inny, kto powie ja wam to załatwię i będzie wyglądał bardziej uczciwie od PiS-u - mówił Cejrowski. - Reforma sądowa, którą „dobra zmiana” obiecywała w tej chwili została zatrzymana a nawet cofnięta po tej fandze w Brukseli, której oni podlegli w tak podejrzany dla mnie sposób. To nie było nic wyjątkowego, ten moment kiedy oni postanowili cofnąć wszystkie zmiany, które poczynili. Stracić kompletnie rozpęd w tej sprawie - kontynuował były już gwiazdor TVP.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
mucha_wstep16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla PlayboyaCzytaj dalej

Otwarty atak gwiazdora TVP na Kaczyńskiego

Te słowa nie były jednak aż tak mocne, jak końcowe. W jednych z ostatnich swoich słów bowiem Wojciech Cejrowski bardzo boleśnie ugodził w samego Jarosława Kaczyńskiego, nazywając go "chamem, który powinien z liścia dostać". Cejrowski ocenił w ten sposób zachowanie Jarosława Kaczyńskiego wobec posłanki Siarkowskiej, która jeszcze niedawno z mównicy sejmowej pozwoliła sobie na krytykę wycofywania się PiS z rozpoczętej reformy sądownictwa. Wówczas prezes PiS pogroził jej palcem. - Nagle się dowiadujemy, że oni wszyscy się nagle ugięli i wielu posłów PiS też było zaskoczonych. Tak jak tej Pani Siarkowskiej, której ośmielił się w tym momencie cham Kaczyński grozić palcem. To chamstwo jeżeli poseł nawet mojej partii schodzi z mównicy i ja grożę palcem. Jeśli to było intencją Jarosława Kaczyńskiego, to w tym momencie był chamem wobec kobiety i powinien z liścia dostać. Jeśli to było intencją jego. Nie wytłumaczył nam tego publicznie, czy groził jej palcem, czy wymachiwał sobie tylko na muchę jakąś - skwitował Cejrowski. Po tych słowach udział Cejrowskiego w programach TVP został anulowany. Mowa szczególnie o obecności podróżnika w programie Michała Rachonia p.t. "Minęła 20". Tam Cejrowski był nieodłącznym elementem politycznego show, jednak jak się okazuje - zabraknie go. Przynajmniej do końca roku. Wątpliwe jednak, by po tak mocnych słowach kontrolowane przez PiS TVP chciało przywrócić z nim współpracę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie uwierzycie, ile zarabia Ewa Farna! Po prostu KOSMOS
  2. Intymne zdjęcia Natalii Kukulskiej z mężem. Fani się tego nie spodziewali
  3. Po sieci krąży zdjęcie gwiazdora Polsatu po ciężkiej operacji. Fani nie dowierzają
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
Cichopek w deszczuPoznasz je bez makijażu?! Gwiazdy w wersji naturalnej [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News