Zemsta i nóż w plecy! Beata Szydło poniżyła Kaczyńskiego

Zemsta i nóż w plecy! Beata Szydło poniżyła Kaczyńskiego Źródło: flickr.com, wikimedia.org/PO

Takiego zwrotu akcji nie mogliśmy się spodziewać. Chociaż zaskoczeniem było już to, że Beata Szydło nagle przestała być premierem to nie można tego nawet porównać z tym, co wydarzyło się teraz. Zemsta i nóż w plecy - Szydło poniżyła Kaczyńskiego.

Jarosław Kaczyński jest absolutnie wściekły na Beatę Szydło. Powodem jego wzburzenia są nagrody, które była premier przyznała sobie i swoim ministrom. Czyżby dlatego, że straciła stanowisko premiera, Szydło pozwala sobie teraz na samowolkę? Jak przyznaje anonimowy polityk Prawa i Sprawiedliwości w rozmowie z „Faktem” - gdyby prezes Jarosław Kaczyński zdawał sobie sprawę z kwestii przyznawania nagród, zablokowałby to. Beata Szydło działa jednak sama i zdaje się zupełnie tego nie żałować.

Beata Szydło ma konflikt z Kaczyńskim

Jak pisze "Fakt": "Beata Szydło miała nawet zostać ostro zrugana przez Kaczyńskiego. Zamiast jednak z pokorą przyjąć krytykę, obstawała przy swoim, czym jeszcze bardziej zezłościła prezesa”. Najwyraźniej w byłej premier wciąż drzemie ogromna siłą charakteru. Szydło stanowczo i ostatecznie wypadła z łask prezesa PiS. Polityk zdaje się tym jednak nie przejmować i robić swoje, nawet kosztem ciężkich emocji Jarosława Kaczyńskiego, któremu ostatnio nie dopisuje zdrowie. Tym większym ciosem była mocna obrona nagród przyznanych swoim ministrom. Szydło wbiła tym nóż w plecy Kaczyńskiego, który ostatnio podupadł na zdrowiu. Poniżyła go także, pokazując, że wcale nie ma zamiaru z nim dyskutować najważniejszych posunięć partii. Prezes Jarosław Kaczyński i była premier Beata Szydło unikają się jak mogą. Po ciepłych relacjach przyszedł moment załamania. Jednak Szydło zachowuje się jak przystało na silnego, pewnego swego zdania polityka. - Biorę odpowiedzialność za rząd, którym miałam zaszczyt kierować przez dwa lata - powiedziała Szydło. Być może, gdyby zachowywała się tak od początku, wciąż byłaby premierem.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Atak w Warszawie! Roznieśli siedzibę Czarnego Protestu w pył
  2. Komenda TORTUROWANY w więzieniu. Ujawnia szczegóły horroru
  3. Duda w nocy zaczepił młodą dziewczynę na Twitterze. Popełnił błąd
Źródło: wprost.pl Następny artykuł