Podczas ostatniego programu „Państwo w państwie” doszło do incydentu z udziałem kobiety z dzieckiem, która w jego trakcie weszła na scenę programu. Kobieta domagała się sprawiedliwości i zainteresowania jej problemami. 

W trakcie wczorajszego programu na żywo „Państwo w państwie”, który traktował o ofiarach nieznanego do dzisiaj mordercy sprzed 30 lat, na scenę wtargnęła kobieta z dzieckiem, która domagała się interwencji w jej sprawie.

 – Wszyscy płaczemy nad zabitymi dziećmi ale ja błagam Polaków i media siedem lat o pomoc. Mnie pan Kulczyk z piekła zastrasza. Ja chcę żyć i moje dziecko, jesteśmy tutaj i nie wyjdziemy, bo nikt nam w Polsce nie pomógł – powiedziała kobieta przerywając program.

Jak dalej przekonywała, została oszukana przez niedawno zmarłego biznesmena Jana Kulczyka. Próbowała zainteresować sprawą media a nawet samego premiera Donalda Tuska, jednak bezskutecznie. Kobieta oświadczyła również, że Jan Kulczyk nadal żyje.

Jak z kolei zapewnili autorzy programu, z kobietą porozmawiano po programie tłumacząc, że na wizji mogą prezentować jedynie zweryfikowane informacje.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: pańśtwo w państwie

...

Zobacz również