Seks skandal w prywatnej szkole. Zamężna nauczycielka zmuszała do współżycia nastoletnich uczniów. Groziła, że jeżeli z nią tego nie zrobią, obleje ich z matematyki, której uczyła.

Aresztowano nauczycielkę, której media nadały pseudonim Yokasta M. Kobiecie postawiono zarzut przesyłania uczniom swoich roznegliżowanych zdjęć i zmuszania ich do stosunku groźbami.

Matematyczka pokazywała uczniom nietypowe „numerki”

Ustalono, że 40-letnia Yokasta M. znajdywała swoje ofiary przez portale społecznościowe. Jej celem byli głównie chłopcy w wieku 16-17 lat. Znajomość zaczynała niewinnie, pod pretekstem pomocy w nauce. Z każdym dniem rozmowy stawały się jednak coraz bardziej pikantne i wyuzdane. Nauczycielka nagrywała filmiki i robiła sobie zdjęcia, na których widać było jej narządy płciowe. Kobieta przesyłała je nastolatkom z propozycją seksu. Kiedy ci, nie wyrażali zainteresowania nawiązaniem bliższej relacji, groziła im, że nie zdadzą matematyki.

Rodzice uczniów oburzeni

Nie wiadomo, ile jeszcze mógłby trwać proceder praktykowany przez matematyczkę. Gdyby nie to, że nagie zdjęcia i filmy, które przesyłała nastolatkom, zostały opublikowane na portalach społecznościowych i wielokrotnie udostępnione, zapewne do tej pory 40-latka składałaby niemoralne, matrymonialne propozycje swoim uczniom. Sprawa ujrzała światło dzienne, kiedy jeden z rodziców przyłapał swojego syna na tym, że posiada te zdjęcia w telefonie. Pod wpływem nacisku i solidnego przesłuchiwania przez rodziców, nastolatek w końcu się ugiął i opowiedział całą prawdę. Oburzeni rodzice natychmiast zgłosili sprawę na policję.

Straciła pracę i męża

Kobietę aresztowano i postawiono jej zarzuty. Matematyczka straciła pracę. Uczyła w szkole w Medellin w Kolumbii. Kiedy 40-latkę zatrzymała policja i to w tak poważnej sprawie, mąż kobiety był totalnie zdruzgotany. Od razu przygotował papiery rozwodowe i złożył na nich swój podpis.

foto: facebook
foto: facebook
foto: facebook
foto: facebook

Gwiazdy, które były molestowane seksualnie [ZDJĘCIA]


Każdy facet chciałby od niej dostać zastrzyk! Oto najseksowniejsza pielęgniarka świata

...

Zobacz również

Zobacz również