Zęby śmierć dziewczynki
Facebook/Love Song Events & Photography Inc.
Mariusz Wiącek - 24 Kwietnia 2019

Uczulona na białko 11-letnia dziewczynka umyła zęby. Zmarła niedługo potem

Zęby wymieniamy tylko raz w całym naszym życiu. W związku z tym powinniśmy dbać o nie już od najmłodszych lat. Pewna dziewczynka wiedziała to doskonale, jednak zwykła nieuwaga przyprawiła ją o przedwczesną śmierć.

Zębysą niezwykle wrażliwe i każde dziecko wie, że zaniedbane szybko zaczynają się psuć, co prowadzi do wielu kłopotów w przyszłości. Wymieniamy je tylko raz w życiu, w dodatku w okresie wczesnego dzieciństwa, z tego względu dbanie o nie z dużą uwagą poleca się dzieciom od najmłodszych lat. Jedną z podstawowych zasad są regularne wizyty u stomatologa.

Tak właśnie postępowała 11-letnia Denise, której rodzice bardzo dbali o zdrowie córki. Podczas jednej z wizyt u stomatologa lekarz przepisał dziewczynce specjalną pastę, która miała pomóc jej dbać o zęby. Rodzicom nie przyszło do głowy, żeby zbadać pastę polecaną przez lekarza. Tę nieuwagę ich córka przypłaciła życiem.

Ślub i zaproszenie od bezpośrednich młodychGdy przeczytała zaproszenie na ślub, była w ogromnym szoku. Para młoda wprost napisała, czego oczekuje od gościCzytaj dalej

Chciała mieć zdrowe zęby. Teraz nie żyje

Mała Denise była alergiczką, a jej reakcje alergiczne były nadzwyczaj silne. W związku z tym musiała bardzo pilnować spożywanych produktów i używanych kosmetyków. Miała uczulenie między innymi na białko zwierzęce. Z tego względu jej rodzice od najmłodszych lat musieli skrupulatnie przeglądać etykiety produktów, które są przeznaczone dla ich córki - uczyli tego także małą Denise.

Tym razem jednak popełnili błąd. Nie przyszło im do głowy nawet, żeby sprawdzić etykietę pasty do zębów przepisanej przez lekarza. Zakupili ją natychmiast po wyjściu z gabinetu, a już wkrótce ich córka umyła zęby nową pastą po raz pierwszy. Zawierała ona jednak białko, na które była uczulona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

lidlNiewiarygodne promocje w Lidlu! Klienci nie mogą uwierzyć, absolutny hitCzytaj dalej

To skończyło się dla niej tragicznie. Jej usta zaczęły sinieć w zadziwiającym tempie. Zaczynała się dusić. Pogotowie przyjechało bardzo szybko, jednak sytuacja była naprawdę poważna. Było niestety za późno.

Ta śmierć poruszyła wiele środowisk. Nawet lekarze alergolodzy przyznają, że szansa iż dziecko będzie miało tak silne reakcje alergiczne po zastosowaniu pasty są naprawdę niskie. Rodzice, pogrążeni w żałobie mogą teraz jedynie rozpaczać i przestrzega innych, aby zawsze czytali etykiety i nie ryzykowali życia swoich dzieci. Nawet jeśli są to leki przepisane przez specjalistę.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Antek Królikowski pokazał dziewczynę! Kim jest piękna Kasia?
  2. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  3. Z ostatniej chwili: Rząd przedłuży rok szkolny. Będzie "ustawa maturalna"
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

harry potterFani Harrego Pottera będą zdumieni! Oto jak zmienili się aktorzy po latachCzytaj dalej

źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News