"Żeby ci bachor zdechł na AIDS". Tamara Arciuch załamana

"Żeby ci bachor zdechł na AIDS". Tamara Arciuch załamana

Polska gwiazda jest załamana wiadomościami, które dostaje od internetowych hejterów. Podzieliła się wizerunkiem dziewczyny, która napisała jej w wiadomości "Żeby ci bachor zdechł na AIDS". 

Publiczne osoby nie tylko cieszą się ze sławy i popularności. Muszą także zmierzyć się z nienawiścią, jaką wylewają na nie internauci. Ofiarami internetowych hejterów stały się ostatnio dwie bardzo popularne aktorki: Tamara Arciuch i gwiazda "M jak Miłość" Joanna Koroniewska. Gwiazdy postanowiły, że nie mogą zostawić tej sprawy od tak i muszą ją nagłośnić. ZOBACZ TAKŻE: Skandal na religii, szał zakonnicy. „ZAMKNIJCIE MORDY”

"Żeby ci bachor zdechł na AIDS"

Tamara Arciuch jest związana z Bartkiem Kasprzykowskim, z którym ma trójkę dzieci. Kilka miesięcy temu para doczekała się córeczki Nadii. Na profilu społecznościowym aktorki pojawiły się niewybredne komentarze. - Żeby ci bachor zdechł na AIDS. Chodzi o córkę - napisała internautka. Druga z kolei napisała jej, że życzy, by jej córka zachorowała na raka. To rozwścieczyło do granic możliwości celebrytkę, która postanowiła podzielić się wizerunkiem tych osób. Dodała również, że najprawdopodobniej jest nękana przez jedną i tę samą osobę, która ciągle zakłada nowe, fikcyjne profile. - Oto Julia Sara Kowalczyk. Życzy by nasza mała córeczka umarła na AIDS. Jeśli ktoś coś wie o tej dziewczynie, proszę o informacje. Takiego hejtu nie będę darować nikomu - napisała aktorka. ZOBACZ TAKŻE: Chcesz pomóc rodzinie Mackiewicza? Uważaj na tych oszustów!

"Żebyś poroniła suko" do ciężarnej Koroniewskiej

Z podobną sytuacją musiała się zmierzyć Joanna Koroniewska. Kilka dni temu gwiazda znana przede wszystkim z roli Gosi w serialu "M jak Miłość", podzieliła się z fanami komentarzem, który pojawił się na jej profilu, brzmiącym "Żebyś poroniła suko". - Skala hejtu i ludzkiej głupoty sięga zenitu - szczyt chamstwa i kompletny rynsztok. Czy można upaść niżej??!!! Jak można zdobyć się na takie komentarze??!! - napisała załamana i zszokowana Koroniewska. screen Istagram screen Instagram ZOBACZ TAKŻE: Wielka afera na Grammy! Gwiazda miała PŁÓD na sukience
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News