Wszyscy drwili z jej zębów, wyzywali od najgorszych. Dzisiaj jej wygląd onieśmiela

Wszyscy drwili z jej zębów, wyzywali od najgorszych. Dzisiaj jej wygląd onieśmiela

Przez zęby musiała zmierzyć się z bolesnym wyśmiewaniem i krytyką. Długo znosiła wszelkie obelgi, jednak w końcu zdecydowała postawić temu kres, zmieniła się nie do poznania.

Zęby przez lata były jej największym kompleksem. Nieszczęśliwy wypadek zamienił jej życie w koszmar, z którego długo nie mogła się wybudzić. Im była starsza, tym więcej drwin musiała znosić. Choć starała się nie zwracać uwagi na krytyczne komentarze, z czasem było ich tak dużo, że w końcu postanowiła zmienić swój wygląd. Niewiarygodne, że to nadal ta sama osoba. 

Przez zęby stała się obiektem drwin, wyzywali ją od najgorszych. Dziś onieśmiela wyglądem 

Gemma Swift nie miała łatwego życia. W wieku 6 lat miała wypadek, z którego niestety nie udało się jej wyjść bez szwanku. Prócz wielu innych obrażeń, poważnie ucierpiały jej zęby, które zupełnie zmieniły swój kształt i zaczęły wystawać. Deformacja była zauważalna już na pierwszy rzut oka, i choć sama Gemma próbowała nie zwracać na nią uwagi, z powodu licznych komentarzy nie była w stanie zapomnieć o problemie lub chociaż się z nim pogodzić. W szkole wszyscy się z niej naśmiewali, a nawet pierwszy chłopak, z którym udało jej się nawiązać bliższą relację, krytykował ją za wygląd. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mimo kompleksów, już jako dorosła kobieta, chciała iść przez życie z podniesioną głową i udowodnić wszystkim, że czuje się ze sobą dobrze. Niestety, skutek był zupełnie odwrotny. Gdy pojawiła się w popularnym programie telewizyjnym, tuż po emisji, wylała się na nią jeszcze większa fala okrutnego hejtu. Ludzie nie mieli litości nazywając ja "potworem" i "dziwakiem". W końcu twórcy show postanowili jakoś temu zaradzić i zorganizowali zbiórkę na zabieg dla Gemmy, który pomógłby jej pozbyć się kompleksów. 

Dzisiaj grzeje:  1. Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość. Wiernie trwała u jego boku, ale jednak odeszła, fani we łzach 

2. Matka dodała wstrząsające zdjęcie z niemowlęciem. Chce, żeby lekarze zapłacili za swoje błędy

Na szczęście pieniądze udało się zebrać bardzo szybko, wystające zęby zastąpiono protezą, a gdy Gemma znów zagościła w programie widzowie nie mogli uwierzyć. Kobieta zmieniła się nie do poznania i tym razem, zamiast fali hejtu, spotkało ją mnóstwo życzliwych słów, gratulacji i komplementów.

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez dwa lata był leczony antybiotykami na boreliozę. Przyczyna objawów okazała się zupełnie inna
  2. Nie żyje były trener polskiej reprezentacji skoczków. Poprowadził swojego zawodnika do złota na igrzyskach
  3. Trudno nie złapać się za głowę. Ujawniono, ile zarobił Kubacki, braknie słów
  4. Nie miał litości dla Agaty Dudy. Wypomniał wstydliwą historię, wolałaby, żeby świat o niej nie wiedział
  5. Marta Manowska jest załamana. Bardzo smutne informacje, współczujemy z całego serca
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News