Wszyscy śmiali się z jej wystających zębów. Kiedy zobaczyli ją po kilku miesiącach, zdębieli

Wszyscy śmiali się z jej wystających zębów. Kiedy zobaczyli ją po kilku miesiącach, zdębieli Źródło: Screen/ Youtube/ The Jeremy Kyle Show

Wystające zęby były powodem kpin rówieśników. Dziewczyna przez wiele lat musiała znosić drwiny z powodu wyglądu. Gdy wreszcie miała tego dosyć, zrobiła coś niespodziewanego. Poszła do telewizji.

Wystające, zdeformowane zęby były pozostałością po poważnym wypadku, jaki kobieta przeżyła jako dziecko. Gdy doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, miała zaledwie 6 lat. Obrażenia sprawiły, że zmienił się jej wygląd, a to naznaczyło ją na większą część życia.

Wystające zęby powodem kpin

Gemma stała się obiektem szyderstw ze strony rówieśników. Dzieci wyśmiewały się z niej z powodu jej wyglądu. Nawet gdy dziewczyna znalazła chłopaka, Tony'ego, on naśmiewał się z jej zębów. Starała się radzić sobie z nieszczęściem, lecz nie było to łatwe. Zęby stały się jej wielkim kompleksem.

Wreszcie kobieta uznała, że ma dość. Zrobiła wtedy coś niespodziewanego - zgłosiła się do telewizji, by wystąpić w programie z nadzieją, że gdy opowie swoją historię, ludzie spojrzą na nią inaczej. Srogo się pomyliła. Program tylko zwiększył liczbę drwin, z którymi musiała się zmagać. Po występie w telewizji słyszała coraz więcej obelg, nazywano ją potworem.

Wspaniała reakcja stacji telewizyjnej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Producenci programu, w którym wystąpiła Gemma, byli poruszeni jej historią i postanowili jej pomóc. Zdecydowano się na przeprowadzenie zbiórki pieniężnej, a zebrane środki przekazać na sfinansowanie operacji, która mogła naprawić kobiecie zęby. Akcja zakończyła się sukcesem - zebrano odpowiednia kwotę, a Gemma poszła na skomplikowany zabieg. Później ponownie zaproszono ją do programu. I trudno było ją rozpoznać. 

Operacja była udana - wystające, szpecące wygląd zęby, zostały zastąpione przez protezy, dzięki którym na twarzy Gemmy pojawił się piękny uśmiech. Dzięki tej zmianie kobieta z pewnością nabrała dodatkowej pewności siebie.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Reakcja widzów na drugi występ też była skrajne inna. Nagle Gemma otrzymała mnóstwo głosów wsparcia, usłyszała od ludzi mnóstwo ciepłych słów. Dlaczego dopiero po zmianie? Trudno powiedzieć, ale na szczęście dla Gemmy, jej historia miała pozytywne zakończenie.

Źródło: Screen/ Youtube/ The Jeremy Kyle Show

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dają nawet 110 tys. złotych. Jest jeden haczyk
  2. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
  3. Ofiara bogacza przerwała milczenie. "Byłam gwałcona nawet trzy razy dziennie"
  4. Kobieta pomyłkowo wysłała SMS na zły numer. Za nic nie mogła przewidzieć wydarzeń, które wydarzyły się chwilę później
  5. Lech Wałęsa zaatakowany w warszawskim hotelu. Interweniowała ochrona, doszło do pobicia

Źródło: Webniusy

Następny artykuł