Zdzisława Sośnicka załamała się. Nie wróci już na scenę

Zdzisława Sośnicka załamała się. Nie wróci już na scenę Źródło:

Jedna z największych gwiazd polskiej estrady ponad rok temu straciła radość życia i występowania. Zdzisława Sośnicka nie potrafi podnieść się po śmierci jednej z najbliższych jej osób. Artystka już nigdy nie wróci na scenę.

Sośnicka swoją wielką karierę rozpoczęła w tym samym okresie co Maryla Rodowicz, w połowie lat 60. Na swoim koncie ma wiele hitowych utworów, 15 albumów studyjnych i dziesiątki występów na największych festiwalach muzycznych. Gwiazda bardzo blisko przyjaźniła się ze Zbigniewem Wodeckim, który odszedł od nas 22 maja 2017 roku. Przyczyną śmierci był udar mózgu. Artysta pozostawił po sobie wiele niedokończonych projektów, za których wykończenie i wykonanie zadbali współpracujący z nim artyści. Stratę wielkiego muzyka oprócz jego rodziny i fanów, odczuli również bliscy przyjaciele, jak Sośnicka. Przyjaźń obojga artystów trwała latami i zaowocowała jednym z największych hitów polskiej muzyki rozrywkowej, "Z Tobą chcę oglądać świat".

Zdzisława Sośnicka nie może poradzić sobie ze stratą

Zbigniew Wodecki był jednym z największych współczesnych nam polskich artystów. Multiinstrumentalista i wspaniały wokalista odszedł nagle i niespodziewanie. Wiadomość o śmierci muzyka była wielkim szokiem, z którego, wydaje się, wyszła już jego rodzina. Nie wyszła z niego jednak Zdzisława Sośnicka, która według doniesień jej przyjaciół nie zamierza już nigdy występować. Sośnicka ma zamykać się w domu i nie chce utrzymywać żadnych kontaktów towarzyskich. Stratę pogłębia fakt, że jeszcze w roku śmierci Wodeckiego razem występowali z okazji 40-lecia jego działalności scenicznej. To właśnie on namówił niechętną wokalistkę na wielki powrót na scenę. - Wróciła do śpiewania tylko dla Zbyszka. Gdy patrzyła na reakcje widzów, dodawało jej to skrzydeł. Sama czuje się przed publicznością bardzo niepewnie. Zbyszek był jej podporą. Teraz znów zamknęła się w domu i nie chce mieć z nikim kontaktu - powiedziała "Faktowi" przyjaciółka artystki. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVP zalała się łzami! Co jej się stało?! Fani w szoku
  2. Hanna Lis do Kaczyńskiego: „SPIEPRZAJ DZIADU”
  3. Syn Wałęsy ostro o ojcu w programie NA ŻYWO. Dziennikarkę zatkało
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News