Smutne doniesienia o Zdzisławie Sośnickiej. Potrzebuje pomocy, wciąż ma nadzieję

Smutne doniesienia o Zdzisławie Sośnickiej. Potrzebuje pomocy, wciąż ma nadzieję Źródło: YouTube / WodeckiTwistFestiwal

Zdzisława Sośnicka była przez lata jedną z największych gwiazd krajowej estrady. W ostatnim czasie życie zawodowe wokalistki zdecydowanie nie wygląda jednak tak, jak by sobie tego życzyła. Doniesienia o piosenkarce okazują się naprawdę smutne.

Zdzisława Sośnicka przez lata nieustająco pozostawała w trasie, koncertując w kraju oraz poza jego granicami. Obecnie gwiazda spędza najwięcej czasu w swoim podwarszawskim domu, gdzie u boku męża czuje się naprawdę szczęśliwa. Jak jednak sama przyznaje, bardzo brakuje jej występów przed publicznością. Co smutne, na razie nie może sobie jednak na nie pozwolić.

Zdzisława Sośnicka tęskni za koncertowaniem

- W tym roku miałam tylko dwa koncerty. Mało występuję, bo nie stać mnie, by utrzymać swój zespół - przyznała zasmucona Sośnicka w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wokalistka wyznała jednocześnie, że wciąż ma nadzieję na powrót na scenę. Jest bowiem otwarta na wszelkie zawodowe propozycje, które mogłyby umożliwić jej koncertowanie. Do tego, aby znów stanąć przed publicznością, namówił ją w 2017 roku Zbigniew Wodecki. Sośnicka wystąpiła z nim podczas jego jubileuszowej trasy koncertowej, wspólnie wykonując legendarne "Z tobą chcę oglądać świat".

- Nie śpiewałam na żywo prawie 10 lat. Jestem ryzykantką, ale warto było. Stojąca owacja najpiękniejszą chwilą. Dziękuję publiczności, a przede wszystkim Zbyszkowi za zaproszenie. Mam u niego dług - przyznawała trzy lata temu gwiazda.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

Gwiazda chciałaby znów stanąć na scenie

Chociaż Sośnicka i Wodecki mieli wiele wspólnych zawodowych planów, pokrzyżowała je niespodziewana śmierć muzyka. Wokalistka bardzo przeżyła odejście przyjaciela, jednak wciąż ma nadzieję, że i tak uda jej się powrócić do koncertowania, jeśli znajdzie się ktoś, kto chciałby jej w tym pomóc. Mamy nadzieję, że ktoś wyciągnie do wokalistki pomocną dłoń i znów Polacy będą mogli podziwiać jej niesamowity talent.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Uwielbiana gwiazda disco polo nagle trafiła do szpitala. Musi przejść pilną operację, by uratować życie
  4. Smutne doniesienia o Zdzisławie Sośnickiej. Potrzebuje pomocy, wciąż ma nadzieję
  5. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News