Zdumiewające słowa Małysza o Stochu. Niespodziewany komentarz skoczka

Zdumiewające słowa Małysza o Stochu. Niespodziewany komentarz skoczka

Okazuje się, że jednym z największych fanów Kamila Stocha jest Adam Małysz. Polska legenda skoków narciarskich nie ukrywa, że czuje respekt przed młodszym kolegą. Małysz przyznaje, że Stoch zdobył o wiele więcej od niego.

Niedziela w Vikersund zdecydowanie należy do polskiego skoczka. Kamil Stoch zdołał wywalczyć na norweskiej ziemi kolejny tytuł mistrza, broniąc swojej wygranej w cyklu Raw Air. Choć Norwegowie próbowali z całych sił pokonać Polaka, szczyt podium był poza ich zasięgiem. Stoch dorobił się tym samym już kolejnego tytułu. Po mistrzostwie w Turnieju Czterech Skoczni, mistrzostwie olimpijskim, wicemistrzostwie świata w lotach narciarskich przyszedł czas na tytuł zwycięzcy cyklu Raw Air. Nie sposób więc dziwić się wiwatom ze strony fanów sportowca.

Małysz i Stoch - już nie mistrz i uczeń

Nie sposób uniknąć wrażenia, że Stoch, który jeszcze kilka lat temu skakał razem z Małyszem, przerósł go. Mówi o tym zresztą sam Adam Małysz. Zdaniem legendy polskich skoków, młodszy kolega sportowca zrobił znacznie więcej od niego. Po wygranej Stocha w Raw Air obecny dyrektor-koordynator w Polskim Związku Narciarskim wręcz wybuchł euforią. Małysz zaskoczył tym wszystkich. Co więcej, niespodziewanie zaczął gęsto komplementować Stocha i nie mógł powstrzymać radości po jego zwycięstwie. Jak podkreślił, ten jest "prawdziwym mistrzem" i "zdobył wszystko". - Tego się nie da wręcz opisać. To jest prawdziwy mistrz. Gościu, który zdobył wszystko w tym momencie. Jest mistrzem nad mistrzami. Myślę, że on jeszcze nie powiedział ostatniego słowa - stwierdził Małysz. źródło: wp.pl ZOBACZ TAKŻE: 1. Skoki narciarskie: Skandal w Trondheim! Rywale Stocha zrobili coś żenującego 2. Dziennikarz zadał Stochowi dziwne pytanie. Odpowiedź powala 3. Skoki w Lillehammer. Polacy zszokowali tym co zrobili w hotelu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News