Barbara Nowacka już tak nie wygląda! Zdumiewająca metamorfoza

Barbara Nowacka już tak nie wygląda! Zdumiewająca metamorfoza

Polscy politycy bardzo rzadko decydują się na głośne zmiany wizerunkowe. Jeżeli jednak do nich dochodzi, mówi o nich przez długi czas cały kraj. Ostatnia przemiana ikony lewicy zdecydowanie zdumiała, ale i zachwyciła jej licznych zwolenników.

Barbara Nowacka zadziwiła swych wyborców kontrowersyjną, bardzo pozytywną według internautów zmianą... fryzury. Do tej pory znana ona była z blond uczesania, jednak obecnie zmieniła kolor swych włosów na stonowany brąz.

Niespodziewana decyzja polityk

Nowacką można już było zobaczyć w nowej fryzurze między innymi w studiu Radia Zet, czy też programie Tomasza Lisa, w którym pojawiła się obok Antoniego Dudka oraz Piotra Niemczyka. Nie wiadomo, dlaczego zdecydowała się ona na wizerunkową zmianę, jednak bez wątpienia ucieszyła nią swych zwolenników. Liczni internauci zachwyceni są zdumiewającą przemianą popularnej polityk. Na portalach społecznościowych chętnie komentują oni decyzję Barbary Nowackiej oraz gratulują pozytywnej wizerunkowej decyzji. Fot. Instagram Fot. Instagram Fot. Instagram Fot. Instagram Fot. Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News