Paweł Królikowski przed wszystkimi chciał ukryć wstydliwy fakt. Kiedy go ujawniono, wszyscy fani mieli ciarki na plecach

Paweł Królikowski przed wszystkimi chciał ukryć wstydliwy fakt. Kiedy go ujawniono, wszyscy fani mieli ciarki na plecach Źródło: YouTube/Artyści Skolimów

Zdrowie Pawła Królikowskiego było w kiepskim stanie, aktor wciąż pracował. Koledzy i koleżanki z planu często nie mieli pojęcia, przez co przechodził. Żeby ukrywać ślady choroby, używał różnych metod. Stosował je do czasu, aż wylądował w szpitalu.

Chociaż zdrowie Pawła Królikowskiego z czasem pogarszało się coraz bardziej, aktor wciąż chciał pracować. Gdy pojawiał się na planie, starał się ukrywać przed koleżankami i kolegami z planu swój stan. Korzystał z najróżniejszych sposobów, aby nie zauważyli śladów jego ciężkiej choroby.

Przyszły los Pawła Królikowskiego już od dłuższego czasu stał pod dużym znakiem zapytania. Aktor już od kilku miesięcy przebywał w szpitalu, gdzie odwiedzali go najbliżsi. Dzisiaj rodzina potwierdziła doniesienia o śmierci polskiego aktora. Królikowski jednak do ostatniego momentu starał pojawiać się na scenie i wykonywać swoje obowiązki, dopóki ciężka choroba ostatecznie mu to uniemożliwiła. Podczas pracy na planie stosował różne metody, aby koleżanki i koledzy z planu nie dostrzegali śladów choroby.

Paweł Królikowski pracował, chociaż wiedział, że jego zdrowie jest w złym stanie

Dopóki zdrowie pozwalało Pawłowi Królikowskiemu na wypełnianie swoich obowiązków, aktor nie chciał schodzić ze sceny. Dopiero rozwój choroby zmusił go do rezygnacji z z zasiadania w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i pełnienia funkcji prezesa Związku Artystów Scen Polskich. Artysta jeszcze zanim trafił do szpitala pojawił się również w teledysku utworu poświęconego Domowi Artystów Weteranów Scen Polskich. Przez cały czas starał się maskować ślady swojej choroby, np. blizny po operacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Paweł Królikowski wiedział, że jego zdrowie stało się już tematem powszechnie znanym we wszystkich polskich mediach. Aktor nie chciał dawać powodów do dalszych spekulacji, dlatego maskował prawdę o swoim stanie. Na planie zdjęciowym i bankietach często pojawiał się w charakterystycznej czapce. Wszystko przez ogoloną głowę i blizny po operacji usunięcia tętniaka mózgu. Artysta nie chciał wywoływać u innych współczucia. Pragnął jedynie pracować.

Dzisiaj grzeje: 1. Zrozpaczona żona Królikowskiego w końcu zabrała głos. Przekazała tylko 7 słów

2. Nie żyje gwiazdor „Klanu” i mąż znanej aktorki. Pogrążona w żałobie żona poinformowała o śmierci

Z czasem jednak zdrowie Pawła Królikowskiego znacznie się pogorszyło. Aktor trafił do szpitala, gdzie leżał przez kilka miesięcy. Jego stan był bardzo ciężki i wymagał ciągłej opieki. To był bardzo trudny okres dla artysty i jego najbliższych. Dzisiaj media potwierdziły informację o tym, że Paweł Królikowski nie żyje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media donoszą. Nie żyje Paweł Królikowski
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. Mięso, które kupował każdy Polak, pilnie wycofane. Porażająca prawda wyszła na jaw, jest afera
  4. Takich słów nikt się nie spodziewał. Koleżanka z pracy Pawła Królikowskiego umieściła po jego śmierci mocny post
  5. Małgorzata Kożuchowska w żałobie po śmierci przyjaciela. Piękne słowa pożegnania, serce pęka
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News