Uwielbiana wokalistka przekazała fanom fatalną wiadomość. Ma koronawirusa, boi się

Uwielbiana wokalistka przekazała fanom fatalną wiadomość. Ma koronawirusa, boi się Źródło: Unsplash Annie Spratt

Podczas epidemii wirusa SARS-CoV-2 zdrowie wszystkich osób jest zagrożone. Niebezpiecznym patogenem zarażają się także światowe gwiazdy. Jedną z nich jest Tom Hanks. Niedawno sławna piosenkarka przekazała swoim fanom przykrą wiadomość. Kobieta usłyszała diagnozę.

Zdrowie kolejnej gwiazdy jest zagrożone chorobą COVID-19. Sławna piosenkarka światowego formatu usłyszała już smutną diagnozę, która potwierdziła u niej obecność koronawirusa. Wokalistka zaraz po tym postanowiła zaapelować do swoich fanów, nie kryjąc przerażenia.

W czasach epidemii koronawirusa, zdrowie wielu znanych osób znalazło się w niebezpieczeństwie. Wśród chorych, oprócz zwykłych mieszkańców, jest już wiele rozpoznawalnych osobowości z najróżniejszych środowisk. Chorują znani sportowcy, aktorzy oraz celebryci. Do grona zarażonych dołączył amerykański aktor, Tom Hanks wraz ze swoją żoną, 40-letnia ukraińska modelka i aktorka, Olga Kurylenko oraz piłkarze i koszykarze największych lig na świecie. Niedawno do swoich fanów zwróciła się następna piosenkarka, u której wykryto SARS-CoV-2.

Zdrowie znanej wokalistki jest zagrożone

W obawie o swoje zdrowie, test na obecność koronawirusa zrobiła Natalie Horler, niemiecka piosenkarka i osobowość telewizyjna. Kobieta należy do zespołu Cascada. Gwiazda nie ukrywa faktu, że jest zaniepokojona obecną sytuacją, jednak postanowiła uspokoić swoich fanów i zalecić im zachowanie spokoju. Podkreśliła też, jak ważna jest domowa kwarantanna.

- Jestem przerażona, zostałam przetestowana pod kątem obecności koronawirusa. Wynik jest pozytywny. Wciąż przyzwyczajam się do tej myśli, ale tak naprawdę niewiele się zmieniło w moim codziennym życiu - zamieściła na swoim Instagramie. - Mój przypadek będzie najprawdopodobniej łagodny, więc najważniejszą rzeczą jest chronić inne osoby, które mogą być zagrożone. Proszę Was wszystkich, zostańcie w domach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda przypomniała, że zachowując środki ostrożności, ratujemy nie tylko nasze zdrowie, ale również innych ludzi. Zwłaszcza jeśli jesteśmy młodzi. Nie wszyscy mają tyle szczęścia, co Natalie Horler i przechodzą chorobę łagodnie. Najbardziej narażone są osoby starsze i takie, które przechodzą inne, ciężkie choroby. Dlatego powinniśmy obecnie funkcjonować w odpowiedzialny sposób.

Dzisiaj grzeje: 1. Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza

2. Nie żyje zwycięzca „Top Chefa”. Zmarł na koronawirusa, miał 59 lat

Jak przyznaje sama Natalie Horler, jej zdrowie nie jest zagrożone i choroba w jej przypadku ma łagodny przebieg. Podobne informacje otrzymaliśmy o innych gwiazdach - polskim piłkarzu, Bartoszu Bereszyńskim oraz aktorze, Irbisie Elbie. Jego kreacje mogliśmy oglądać w takich hitach, jak "Avengers" czy "Luther".

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO podało nowy objaw COVID-19. Warto przyjrzeć się swoim oczom
  2. Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowy
  3. Wielu Polaków wychowało się na jego twórczości. Niestety, choroba okazała się silniejsza, na dniach dziennikarz skończyłby 56 lat
  4. Zmagała się z bólami brzucha, nikt nie potrafił jej pomóc. W końcu prawda wyszła na jaw, skrywała sekret, który przeraził nawet lekarzy
  5. Doda wrzuciła do sieci film z intymnych chwil z mężem. Ostrzegamy, widok nie dla wszystkich
  6. Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?

źródeł: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News