Uwielbiana wokalistka przekazała ponure informacje. Stan zdrowia niestety się pogarsza

Uwielbiana wokalistka przekazała ponure informacje. Stan zdrowia niestety się pogarsza Źródło: Instagram.com monika_kuszynska_official

Zdrowie uwielbianej wokalistki coraz bardziej się pogarsza, gwiazda wyznała fanom smutną prawdę. Kobieta straciła resztki nadziei, już nigdy nie odzyska pełni sił.

Zdrowie popularnej wokalistki od jakiegoś czasu coraz bardziej się pogarsza, fani są zmartwieni słowami gwiazdy. Kobieta przyznała, że czuje się coraz gorzej, straciła już ostatnią nadzieję na odzyskanie pełni sił. Na szczęście może liczyć na wsparcie wielbicieli i rodziny.

Zdrowie wokalistki stale się pogarsza, fani są bardzo zaniepokojeni

Mija już 14 lat od tragicznego wypadku z udziałem muzyków zespołu Varius Manx. Grupa wracała do Łodzi, w pewnym momencie kierujący pojazdem Robert Janson stracił panowanie nad autem, samochód zjechał na lewy pas, wypadł z trasy i z impetem uderzył w drzewo. Siła zderzenia była tak duża, że pień uległ złamaniu. By wydobyć muzyków ze zmiażdżonego pojazdu, straż pożarna musiała rozcinać blachy za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Największe obrażenia w wyniku wypadku odniosła wokalistka, Monika Kuszyńska. Kobieta przeżyła, ale została sparaliżowana od pasa w dół i od tamtej pory porusza się na wózku. Początkowo gwiazda była kompletnie załamana swoim stanem, z czasem jednak nauczyła się akceptować nową rzeczywistość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda zaakceptowała swój stan, stara się korzystać z życia pomimo trudności

Kobieta wróciła do śpiewania, znalazła miłość i założyła rodzinę. Z mężem, Jakubem Raczyńskim, doczekała się dwójki dzieci. To właśnie bliscy oraz fani wspierają ją w trudnych momentach. Niedawno gwiazda przekazała wielbicielom smutne informacje.

- Monika nie ukrywa, że jej stan zdrowia się pogarsza - ujawnił tygodnik "Twoje Imperium".

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne doniesienia. Nie żyje zasłużony polski lekarz, uratował życie i zdrowie dziesiątkom osób
2. Nie żyje dwóch nastolatków. Byli zarażeni koronawirusem, 13-latek i 19-latek

Wokalistka uspokoiła jednak fanów i wyznała, że dzięki stałej rehabilitacji, zmiany które odczuwa, postępują w spowolnionym tempie. Kobieta akceptuje swój stan i podchodzi do niego z pokorą. Przyznała również, że straciła już nadzieję, że kiedykolwiek stanie na nogi i pogodziła się z tą myślą.

- Gdy się siedzi na wózku przez tyle lat, nie jest to nic dziwnego [...] Przyjmuję to, co jest. Nie będę się załamywać, bo szkoda mi na to czasu - wyznała w rozmowie z "Twoim Imperium".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Główny Inspektorat Sanitarny radzi. Jak bezpiecznie kupować i spożywać pieczywo w czasie epidemii?
  2. Z ostatniej chwili: Jakub Błaszczykowski przejmuje Wisłę Kraków
  3. Porażające wieści dla polskich rodzin, wiele osób się wścieknie. 500 plus zawieszone?
  4. 5-latek chory na koronawirusa zadał mamie porażające pytanie. Zalała się łzami, teraz błaga tylko o jedno
  5. Już są. Na kontach emerytów pojawiły się pieniądze, wiadomo ile
  6. Niemal wszyscy Polacy popełniają 3 wielkie błędy podczas gotowania żurku. Zapominają o bardzo ważnych rzeczach

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News