Mężczyźni posiadają swój własny, niepisany kodeks. Choć zawarta pomiędzy nimi umowa jest nieco abstrakcyjna, to za złamanie choć jednej z zasad, grożą już realne konsekwencje. Przekonał się o tym pewien mężczyzna, który zlekceważył, tak zwaną, męską solidarność.

Mówi się, że męska przyjaźń, podobnie jak kobieca, rządzi się swoimi własnymi prawami. Na jej fundament składają się dwa zakazy, których każdy facet bezwzględnie powinien przestrzegać. Pierwszym z nich jest lojalność wobec przyjaciela. Drugim, ale nie mniej ważnym jest bezkompromisowy brak zgody na sypanie z dziewczyną, żoną, narzeczoną czy kochanką kumpla. Kobieta przyjaciela jest po prostu nietykalna.

Konsekwencje, jakich nikt się nie spodziewał

Złamanie bądź nagięcie pierwszej z wyżej wymienionych zasad, faceci są w stanie jeszcze wybaczyć. Natomiast złamanie drugiej… to nóż wbity prosto w plecy. Piotr K. taki właśnie cios otrzymał. Wszystko zaczęło się bardzo niewinne.

Pewien Krakowianin zaprosił do siebie przyjaciela. Zwykły męski wieczór, alkohol, pizza… i żona w domu. To okazało się niespodziewaną mieszanką. Znajomy Piotra K. jak to w takich sytuacjach bywa, przesadził z alkoholem, więc jego pobyt przedłużył się do rana. Gdy gospodarz wyszedł na poranny spacer z psem, zupełnie nie spodziewał się sytuacji, jaką zastał w domu po powrocie. Przekraczając próg mieszkania znalazł przyjaciela w łóżku, razem ze swoją żoną!

ZOBACZ TAKŻE: Chciał nagrać ducha. To co zobaczył było o wiele gorsze

Wysoka cena za zdradę

Konsekwencje za nielojalność tych dwojga wobec Piotra K. poniósł głównie jego były przyjaciel i niedoszły kochanek żony. Zdradzony mężczyzna bowiem w ataku złości wywlekł go z własnego łóżka, trzymając za jądro. Jak łatwo się domyśleć, cała sprawa mogła mieć tylko jedno zakończenie.

Zdrajca za swój czyn zapłacił jedną z najwyższych cen, stracił jądro, po czym uciekł do własnego mieszkania. Sprawca wypadku, po ochłonięciu wezwał pogotowie i policje. Prokuratura twierdzi że zaistniała sytuacja to tylko średni uszczerbek na zdrowiu więc sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak widać, lepiej aby mężczyźni nie próbowali złamać danego sobie nawzajem słowa, choćby pokusa w postaci żony była nie wiadomo jak silna…

źrodło: https://www.ckm.pl

ZOBACZ TAKŻE: Nie uwierzysz, jaki seks najbardziej lubią dojrzałe Polki. Byliśmy w szoku

...

Zobacz również

fot.https://www.lifesitenews.com/