Przyłapał dziewczynę na zdradzie. Brawo, odegrał się w najgorszy możliwy dzisiaj sposób

Przyłapał dziewczynę na zdradzie. Brawo, odegrał się w najgorszy możliwy dzisiaj sposób Źródło: fot. pixabay.com

Zdrada jest największym dramatem dla związku i najczęściej zwiastuje jego definitywny koniec. Bardzo wiele pokrzywdzonych osób decyduje się na zemstę na wiarołomnym partnerze. Sposoby mogą być różne. Oto jeden z nich!

Zdrada to incydent, który potrafi zniszczyć związki z bardzo długim stażem. Jest to też jedna z najczęstszych przyczyn rozwodów. Nikt nie chciałby nakryć swojego partnera na miłosnych igraszkach z inną osobą. Jeśli już jednak do tego dojdzie, wiele osób decyduje się na zemstę. Może ona mieć naprawdę różne oblicza, a skrzywdzeni ludzie potrafią być bardzo kreatywni. Na bardzo oryginalną formę zemsty zdobył się Duston Holloway z Emory (Teksas), który pewnej nocy wrócił do domu i niespodziewanie odkrył, że jego dziewczyna nie jest sama. Ukochana z pewnością nie spodziewała się jego powrotu, ponieważ spała w łóżku z obcym mężczyzną. Wiele wskazywało na to, że oboje znajdowali się jeszcze pod wpływem alkoholu.

Zdrada wymaga kary. Młody Amerykanin zemścił się w oryginalny sposób

Zdradzony Duston był bardzo oburzony i zraniony tym widokiem, jednak postanowił opanować emocje. Zamiast zrobić swojej dziewczynie karczemną awanturę, na którą oczywiście zasługiwała, wpadł na zupełnie inny pomysł. Zdrada zasługuje na karę, a on zemścił się na obojgu w najgorszy możliwy sposób. Nie odkładał w czasie swojej zemsty i postanowił wykorzystać fakt, że jego niewierna dziewczyna i jej kochanek smacznie śpią. Nie od dziś wiadomo, że media społecznościowe mają ogromną moc. Duston postanowił uwiecznić zaistniałą sytuację i opublikować zdjęcie kochanków na Facebooku. Po chwili zdrada niewiernej dziewczyny była już wiadoma wszystkim znajomym. W internecie pojawiły się nie tylko zdjęcia śpiącej pary, ale także selfie, które upokorzony chłopak zrobił sobie na tle zaistniałej sytuacji.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Duston wrzucił zdjęcia niewiernej dziewczyny do internetu. Użytkownicy Facebooka mogli zobaczyć, jak wyglądała jej zdrada!

Po zrobieniu kompromitujących zdjęć Duston wyszedł z domu z podniesioną głową. Chciał obudzić swoją partnerkę, jednak z powodu nadmiernie spożytego alkoholu pozostała ona nieprzytomna. Mężczyzna miał zamiar zapytać, czy ma spać w drugim pokoju i co zje na śniadanie nowy kolega. Obcy mężczyzna najwyraźniej czuł się jak u siebie w domu. Duston przyznał, że relacja z byłą dziewczyną nie była wiele warta. Dał temu wyraz w jednym ze swych statusów na Facebooku, w którym napisał: - Nie możesz spotykać się z kurczakami i mieć nadzieję, że wzbiją się, jak orły. Zdjęcia co prawda zniknęły z mediów społecznościowych mężczyzny, jednak z pewnością zdążyły zasłużenie upokorzyć niewierną dziewczynę. Jak wielkie musiało być jej zdziwienie, kiedy wytrzeźwiała i odkryła niezbite dowody swojej zdrady w internecie!  1. Kim są piękne siostry Małgorzaty Kożuchowskiej? Wybrały zaskakujące zawody!
  2. Ewa Drzyzga KOLOSALNIE SCHUDŁA! Wszystkiemu winna poważna choroba dziennikarki
  3. Właśnie ujawniono, kto odpowiada za "ośmiornicę śmieciową". Rząd PiS zamarł
  4. Niektórym fanom odebrało mowę. Zdjęcie Rozenek w samej bieliźnie krąży po sieci
  5. Papież Franciszek podjął odważną decyzję. Arcybiskup stanowczo ukarany za pedofilię
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Popularne
Następny artykuł