Teściowa sprawdziła synową na wykrywaczu kłamstw. Zobaczyła wyniki i wykrztusiła "Nienawidzę jej"

Teściowa sprawdziła synową na wykrywaczu kłamstw. Zobaczyła wyniki i wykrztusiła "Nienawidzę jej" Źródło: youtube.com/KinoSwiatPL

Zdrada jest największą bolączką, z jaką może się mierzyć małżeństwo. Jedna z teściowych podejrzewała, że wybranka jego męża nie jest mu wierna i próbuje odciągnąć go od rodziny. Kobieta zmusiła wybrankę swojego syna, aby poddała się testowi na wariografie, by sprawdzić jej prawdomówność. Wynik badania doprowadził ją do furii.

Zdrada dla wielu jest momentem, kiedy muszą zakończyć toksyczną relację. Amerykanka była zdenerwowana miłością między jej synem, a nową narzeczoną. Kobieta podejrzewała, że jej potomek jest krzywdzony, a jego wybranka próbuje odebrać go rodzinie. Przyszła teściowa namówiła więc swoją potencjalną synową na test wykrywaczem kłamstw. Jego wynik doprowadził ją do białej gorączki. 

Zdrada synowej była dla niej pewna. Kobieta zmusiła wybrankę syna do badania wariografem

W trakcie przytoczonego badania, młodsza z Amerykanek otrzymała od ankietera trzy pytania: czy postawiła Nathanowi ultimatum, aby wybrał relację albo ze swoją córką, albo ze swoją matką, czy oskarżyła Laurelle o próby odebrania jej córki oraz o to, czy kiedykolwiek zdradziła Nathana. Przyszła teściowa tłumaczyła, że takie badanie jest dla niej ostateczną próbą przekonania się o tym, czy kobieta zasługuje na to, aby wziąć ślub z jej synem.

- Jedynym sposobem na to, abym mogła zacząć nawiązywać relację z Codie i Nathanem jest test wariografem, żeby Codie mogła mi udowodnić, że nie zdradza mojego syna. Nie chcę, żeby on był w takiej relacji. Codie musi się zgodzić na badanie wariografem, a jeśli odmówi, będę wiedziała, że kłamie - mówiła kobieta przed przeprowadzeniem testu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

„Nienawidzę jej, po prostu jej nienawidzę”

Matka Nathana była wstrząśnięta, kiedy wyniki analizy po badaniu wariografem zostały odczytane przez ankietera. Okazało się, że Codie nie miała wcale złych intencji, ani tez nie oszukiwała swojego przyszłego męża. Zazdrosna matka, która najprawdopodobniej chciała rozbić związek syna, była wściekła.

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie

2. Fani zdruzgotani. Monika Zamachowska właśnie została wyrzucona z "Pytania na śniadanie" w TVP

- Nienawidzę jej, po prostu jej nienawidzę. A uczono mnie, żeby nie mówić, że kogoś nienawidzę tylko wtedy, kiedy naprawdę tak czuję - mówiła matka Nathana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
  4. Strażak został wezwany na miejsce śmiertelnego wypadku. Gdy zobaczył kto był w aucie jego świat się zawalił, nie zapomni tego do końca życia
  5. Królowa Elżbieta II wypiła o jedną kolejkę za dużo. Lata po śmierci księżnej Diany brutalna prawda wyszła na jaw
  6. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: Papilot

Następny artykuł