Mężczyźni o konkretnych imionach najczęściej zdradzają. Kobiety muszą przy nich bardzo uważać

Mężczyźni o konkretnych imionach najczęściej zdradzają. Kobiety muszą przy nich bardzo uważać Źródło: Matheus Ferrero Unsplash.com

Zdrada jest okropnym doświadczeniem i każdy, kto ją przeżył wie, jak trudno odbudować później zaufanie do drugiej osoby. Relacje międzyludzkie nigdy nie są proste, ale ta informacja może pomóc ci uchronić się przed wyjątkowo nieprzyjemnymi doświadczeniami w przyszłości. Wystarczy, że wyostrzysz swoją czujność przy mężczyznach o kilku konkretnych imionach.

Zdrada w związku jest bezsprzecznie powodem do jego zakończenia i zerwania kontaktu z byłą miłością. Bawienie się uczuciami drugiej osoby i świadome ranienie jej nie stawia partnera w najlepszym świetle, a kobiety umawiające się z mężczyznami o tych imionach powinny szczególnie przyjrzeć się swoim wybrankom. 

Wiadomo, którzy mężczyźni najczęściej zdradzają

Zdrada w przypadku tych mężczyzn oczywiście nie jest konieczna, jednak panowie o konkretnych imionach mają większe szanse na skok w bok. Imiona od dawna fascynowały ludzi, przypisujemy im niezwykłą moc i w horoskopach szukamy potwierdzenia cech charakteru. To właśnie ze względu na swoje cechy ci mężczyźni są bardziej podatni na skorzystanie z nadarzającej się okazji i zdradzenie kobiety, z którą obiecywali stworzyć trwały związek. W przypadku kogo należy wzmocnić swój system wczesnego ostrzegania i zapobiec złamanemu sercu?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Umawiasz się z nim? Przyjrzyj się co robi, możliwe, że zdrada jest bliżej niż myślisz

Jeśli twój wybranek ma na imię Robert, sprawdź czy nie jesteś właśnie przez niego wykorzystywana, ponieważ mężczyźni o tym imieniu charakteryzują się potrzebą bycia w centrum uwagi i są zachłanni na komplementy. W momencie, gdy nie dostają ich wystarczająco dużo od swojej partnerki szukają ich w ramionach innej. Natomiast Marcin to przeważnie osoba, która nie zagrzewa zbyt długo miejsca w jednym związku. Gustuje w przelotnych znajomościach i zdrady w trakcie trwania romansu nie są mu obce, raczej nie traktuj go poważnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Są wstępne wyniki wyborów prezydenckich. Wielkie zaskoczenie dla milionów Polaków

2. Kobieta celowo nakaszlała w twarz rocznemu dziecku. Jego mama podała przyczynę

Możliwe, że to właśnie on złamie ci serce

Do zdrady zdolni są także inni, lecz umawiając się z Pawłem i Mikołajem uważaj na ich urok osobisty i niesamowite zdolności flirciarza. Dokładnie wiedzą, co i kiedy powiedzieć, żeby cię udobruchać i osiągnąć to, czego chcą. Chętnie zawierają nowe znajomości z kobietami, lubią skakać z kwiatka na kwiatek. W przypadku Darka natomiast warto zwrócić uwagę na jego magnetyczną osobowość, która sprawia, że trudno mu opędzić się od adoratorek. Jest uparty i lubi zdobywać, lecz nawet będąc w związku nie przestaje fascynować płci przeciwnej i wasza relacja jest niezmiennie wystawiana na próbę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  3. Kilkaset tysięcy seniorów ma szansę dostać po 12 tysięcy zł. Senat chce pilnej zmiany w ustawie
  4. Wiemy jak głosowali Polacy ze względu na wiek. Najnowsze statystyki
  5. Rodzice przez przypadek zobaczyli zdjęcie córki zrobione w przedszkolu. Natychmiast wezwali policję
  6. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News