Panie do towarzystwa zdradzają prawdę o swoich klientach. "Tłumaczą, że przecież nie robią nic złego"

Panie do towarzystwa zdradzają prawdę o swoich klientach. "Tłumaczą, że przecież nie robią nic złego" Źródło: unsplash/ Alejandra Quiroz

Zdrada z paniami do towarzystwa jest coraz częstszym procederem, którego dopuszczają się małżonkowie. Prostytutki postanowiły opowiedzieć, jak wygląda ich praca i jaki jest typowy klient agencji towarzyskich. Okazuje się, że klienci nie mają sobie nic do zarzucenia.

Zdrada dokonywana potajemnie z pracownicami seksualnymi jest pociągająca dla mężczyzn, którzy nie są w stanie doznać pełni satysfakcji seksualnej ze strony swoich żon. Okazuje się, że stereotyp mówiący o tym, że z agencji towarzyskich korzystają wyłącznie nieatrakcyjni i nieodnoszący sukcesów mężczyźni, jest nieprawdziwy. Prostytutki postanowiły powiedzieć, jak tak naprawdę wyglądają okoliczności ich pracy. To, co zdradziły panie do towarzystwa, może ścinać z nóg.

Zdrada z prostytutką nie jest zdradą? Mężczyźni tłumaczą swoje zachowanie

Według opowieści prostytutek, mężczyźni przychodzący do agencji towarzyskich są najczęściej w wieku od 30 do 40 lat i sprawiają wrażenie bardzo zamożnych i ustawionych życiowo mężów, partnerów i ojców. Renata, która pracuje w klubie ze striptizem, mówi, że tacy klienci są najczęściej zainteresowani seksem za pieniądze.

- Nie trzeba ciągnąć ich za język, żeby zaczęli mówić, że mają żony i dzieci. Od razu się tłumaczą, że przecież nie robią nic złego, tylko patrzą. Co z tego, że później ponad połowa pyta, czy pójdę z nimi do hotelu. Ci faceci prezentują się bardzo dobrze. Nie sądzę, żeby cierpieli na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Myślę, że mają za dużo pieniędzy w portfelu i chcą je wydać na to, czego nie dostają w domu, czyli taniec erotyczny lub seks z "profesjonalistką"- opowiada striptizerka Renata.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Obleśni faceci" trafiają się rzadko

Zdaniem pracownic seksualnych, zakompleksieni, nieatrakcyjni i niemający sukcesów zawodowych mężczyźni o niskiej pozycji społecznej są rzadkością. Kiedy jednak się trafiają, nie zawsze mogą liczyć na usługi seksualne.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają

2. Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć

- Jak już zdarzy się typ nieudacznika, jest niewesoło. Oni zazwyczaj piją, przeklinają i potwornie się zachowują. Sama byłam świadkiem sytuacji, gdy koleżanka odmówiła rozebrania się przed takim, a on za karę uderzył ją pięścią w brzuch. Ochrona go wyprowadziła, ale sytuacja była bardzo niebezpieczna - tłumaczy jedna z prostytutek

Najlepsze newsy dnia:

  1. Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia. Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Lucyfer pokazał się w kościele w Magdalence. Proboszcz jest zdruzgotany, natychmiast napisał błagalne pismo
  4. Masz takie bombki? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, są warte więcej, niż myślisz
  5. Na jaw wyszła największa tajemnica "Kuchennych rewolucji". TVN będzie wściekły, nikt nie miał o tym wiedzieć

Źródło Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News