Na jaw wyszły wszystkie kłamstwa męża zdradzającego ciężarną żonę. Zabił ją, godzinę później opublikował 13 słów

Na jaw wyszły wszystkie kłamstwa męża zdradzającego ciężarną żonę. Zabił ją, godzinę później opublikował 13 słów Źródło: Śląska policja

Zdrada mogła być powodem kłótni oraz nieporozumień w przypadku małżeństwa z Bielsko-Białej. Ta sytuacja na pewno mocno nadszarpnęła ich związek i zaufanie, ale w sprawie ciągle pojawiają się nowe fakty. Wiadomo już, że po zabójstwie spędzał czas na Facebooku.

Zdrada i kilka innych rodzinnych przykrych zdarzeń z pewnością mogło wpłynąć na kondycję tego małżeństwa. Mąż po prostu pewnego dnia zdecydował się zamordować swoją ciężarną żonę. Sprawa zyskała ogromny rozgłos, okoliczni mieszkańcy nadal nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Na co dzień mężczyzna nie przejawiał agresywnych zachowań.

Mężczyzna po zaginięciu żony opublikował pewien wpis

Kiedy 18 października zaginęła Izabela Sz., będąca w 6. miesiącu ciąży, każdy włączył się w poszukiwania. Tak postąpiła także rodzina oraz mąż. Kobieta miała udać się do ginekologa w innej miejscowości, a potem szybko wrócić do domu. Ostatni raz rodzina widziała ją, kiedy wychodziła z domu - po umówionej wizycie nikt więcej jej nie widział i nie było z nią kontaktu telefonicznego.

Jak się okazało, Piotr Sz., mąż zaginionej, bez żadnych skrupułów udusił ciężarną. Zapakował jej ciało w folię, wrzucił do bagażnika i porzucił w lesie przy stawie kilkanaście kilometrów dalej. Po wszystkim jak gdyby nigdy nic wrócił do domu i zaczął wymyślać sobie alibi.

- Padnięty po meczu. Żonka śpi już chyba od 19 więc czas na laptopa - napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych bezwzględny zabójca.

Zdrada czy śmierć bliskiej osoby spowodowały, że Piotr Sz. zamienił się w potwora?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na drugi dzień 35-letni Piotr Sz. również nie próżnował. Kiedy zorientował się, że wszyscy jej szukają po tym, gdy nie wróciła od lekarza i jej zaginięcie zostało zgłoszone na policję, napisał kolejny post.

- Poproszę o kontakt, czy moja żona Iza kontaktowała się z kimś lub u kogoś jest - pisał mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wybitny aktor. Gwiazdor zmarł na raka, miał 83 lata

2. Tragedia, wszystko zawalone. Nagle runęła kamienica w centralnej Polsce

Policja podobno już w dniu zaginięcia miała twarde dowody, by zatrzymać mężczyznę pod zarzutem zabójstwa kobiety, ale zrobiono to dopiero po odnalezieniu ciała.

- Miał romans z koleżanką w pracy. Iza o tym wiedziała. Podobno była to sprawa już zamknięta. Czy to zdrada doprowadziła do tragedii, a może śmierć ojca, którego Piotr pochował w czerwcu? - zastanawiają się znajomi pary. Oprócz tego rodzina zeznała na policji, że Piotr Sz. już od sierpnia zachowywał się w czterech ścianach agresywnie w stosunku do żony. Miał się nad nią znęcać psychicznie i fizycznie.

Fot. Fakt

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS ma sposób, żeby nie wypłacać rent. Świadczenie STRACI wielu Polaków 
  2. Michał Szpak powitał na świecie dziecko! Przez awarię samolotu ledwo zdążył do ciężarnej
  3. Niesamowita, długo ukrywana przed mediami wiadomość! Już jest po porodzie, Michał Szpak w euforii, jego rodzina właśnie się powiększyła
  4. 41-letnia mama zdaniem lekarzy miała nie przeżyć więcej niż 4 miesiące. Nowa żona byłego męża uratowała jej życie
  5. Przewidziała zamach na Jana Pawła II. Wizja siostry Łucji nt. przyszłości Polski ścina z nóg

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News