Absurd i przykre. Piotr nakrył żonę na zdradzie, właśnie usłyszał wyrok

Absurd i przykre. Piotr nakrył żonę na zdradzie, właśnie usłyszał wyrok Źródło: Pixabay

Zdrada zakończyła się dla całej zainteresowanej trójki - męża, żony i kochanka - w bolesny sposób. Najbardziej ucierpiał na niej mężczyzna, z którym żona zdecydowała się iść do łóżka, ale równie mocno na swojej skórze odczuł całe zdarzenie mąż, który ich przyłapał. Szczegóły i finał historii są wstrząsające.

Zdrada miała miejsce w listopadzie 2017 roku. Piotr K. razem z żoną zaprosił do swojego mieszkania ich wspólnego kolegę. Spotkanie obfitowało w duże ilości alkoholu, spożywane do białego rana. O godzinie 5:30 mężczyzna postanowił wyprowadzić psa, zostawiając tym samym żonę i kolegę w mieszkaniu. Gdy wrócił, zastał ich leżących nago w jednym łóżku. W tym momencie puściły mu wszelkie hamulce.

Zdrada doprowadziła go do szału

Piotr K. wpadł w szał. Zdrada doprowadziła go do ostateczności, której przejawem było złapanie 53-letniego mężczyzny za jądra i siłą ściągnięcie go z łóżka. Niestety, podczas tej niewątpliwie bolesnej próby odseparowania go od żony, zazdrosny i wściekły mąż dosłownie urwał kochankowi jedno jądro. Ten miał jeszcze tyle sił, że udało mu się samodzielnie wrócić do domu, ale wezwane pogotowie natychmiast zabrało go stamtąd do szpitala.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawiedliwy wyrok?

Dopiero teraz zapadł wyrok w tej sprawie. Sąd uznał, że Piotr K. targnął się na życie ludzkie, co u wielu komentatorów tej sprawy spotkało się z wielkim zdziwieniem, bowiem działania mężczyzny ewidentnie nie sprawiały wrażenia zamachu na jego życie. Na szczęście absurd ten miał również sensowne okoliczności łagodzące. Po pierwsze, zdrada żony spowodowała nietypowe wzburzenie. Po drugie, sprawca sam zadzwonił na pogotowie.

Dzisiaj grzeje: 1. Gigantyczne opady śniegu za granicą, mieszkańcy nie mogą otworzyć drzwi. Wszystko zasypało 
2. 17 osób nie żyje, blisko 500 zagrożonych. Niepokojące doniesienia TVN

Ostatecznie mąż, który przyłapał żonę na zdradzie, został skazany przez krakowski sąd na 540 godzin prac społecznych. Piotr K. przez kolejne półtora roku będzie musiał pracować po 30 godzin miesięcznie - wszystko przez to, że zareagował wzburzeniem na sytuację, do której dopuściła jego żona. Wielu internautów nie jest w stanie zrozumieć wyroku, chociaż cieszyć można się przynajmniej z tego, że mężczyzna uniknie więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Sygnał naziemnej telewizji będzie zmieniony. Twój telewizor może przestać odbierać obraz
  3. Bardzo trudny czas Viki Gabor. Wydała specjalne oświadczenie
  4. Przytłaczające doniesienia o bohaterze Sanatorium miłości. Nagła, niebezpieczna operacja
  5. 99% osób się poddaje, niemożliwe. Na zdjęciu chowa się pies, widzisz go?

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News