Gdy jej partner wyjeżdża, od razu znajduje sobie kochanków w internecie. "Kontrolowane skoki w bok mogą być receptą na związkową rutynę"

Gdy jej partner wyjeżdża, od razu znajduje sobie kochanków w internecie. "Kontrolowane skoki w bok mogą być receptą na związkową rutynę" Źródło: Unsplash/Toa Heftiba

Zdrada może uratować związek - a tak przynajmniej twierdzi ta kobieta. Kiedy jej mąż wyjeżdża w podróż służbową, ona zaczyna randkować. Odrobina odmiany pomaga jej utrzymać poczucie własnej atrakcyjności.

Zdrada zazwyczaj kojarzy się z tragedią, ostatnim sygnałem przed zerwaniem. Jest najczęstszą przyczyną rozwodów. W przypadku tej kobiety jednak utrzymuje jej wieloletni związek "przy życiu". To, w jaki sposób ułożyła sobie życie z partnerem, niejednego zszokuje.

Zdrada to jej recepta na szczęście

- Uważam, że kontrolowane skoki w bok mogą być receptą na związkową rutynę, strategią przetrwania gorszego okresu - wyznaje w rozmowie z "Vogue" anonimowa kobieta

Mówi też, w jej związku układa się dobrze. Swojego obecnego partnera nie traktuje jak kogoś tymczasowego, wręcz przeciwnie, ma nadzieję, że czeka ich szczęśliwa przyszłość, a nawet dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ja od kilku lat jestem w udanym związku z facetem. Wiadomo, na początku były ogień i fajerwerki, później nieco przygasło. Kalkulując jednak na chłodno, uważam, że to dobry partner. Taki, z którym chciałabym mieć dzieci - opowiada gazecie.

Kobieta jednak mówi, że w intymnej relacji nieco brakuje jej powiewu świeżości. Nie łudzi się, że zastąpiłby on poczucie bezpieczeństwa, które odczuwa przy boku tego mężczyzny, ale nie zmienia to faktu, że to coś, czego potrzebuje.

- Uważam, że czym innym jest randkowanie, flirtowanie, dreszcz nowości, a czym innym błogie budzenie się przy kimś, kogo doskonale znasz, komu ufasz - tłumaczy czytelnikom.

Gdy jej partner wyjechał w podróż służbową, zaczęła randkować

- Dodałam kilka dobrych zdjęć, pisałam często pierwsza, otwarcie informując, że jestem na krótko i szukam nowych znajomości bez zobowiązań - opowiedziała autorce artykułu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Gwałcił je bez opamiętania, druzgocące doniesienia

Z jej opowieści wynika, że w spotkaniach z mężczyznami nie zawsze chodziło o seks, a o samo doświadczenie randki. Nigdy też nie angażowała się w dłuższą relację, będąc świadoma tego, że pragnie pozostać przy swoim obecnym partnerze. Ten przed wyjazdem za granicę powiedział jej, że nie zamierza jej z niczego rozliczać, ale też nie chce wiedzieć o jej "wybrykach".

Kobieta powiedziała gazecie, że po jego powrocie poczuła, że ich relacja nabrała zupełnie nowego znaczenia i że znowu czuje się, jakby były to jej początkowe, piękne chwile.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz nawet KILKADZIESIĄT tysięcy złotych. Jest tylko jeden warunek
  2. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  3. Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało
  4. Amanda była z małą córką w sklepie. Obca kobieta osaczyła dziecko i wyszeptała mu do ucha słowa, które zmroziły mamie krew w żyłach
  5. Sanepid pilnie wycofuje z Biedronki popularne ciasteczka. Lepiej ich nie jeść, bo może się to bardzo źle skończyć

źródło: vogue

Następny artykuł